Abbé Mouret’s Transgression Pdf İndir

Abbé Mouret’s Transgression
The church at Les Artaud stood o on a hillock above the isolated village, looking out onto desolate landscape all around. It was to this harsh and near pagan place that the Abbe Serge Mouret had come as parish priest, hoping to realize his craving for solitude and his dream of an existence of Godlike purity. Then, one day, with his uncle Doctor Pascal, he goes to visit ‘the Philosopher’ at Paradou where they chance to meet the sixteen-year-old Albine. Later, when the Abbe falls ill, it is to Paradou that he is brought to recover. Unwittingly, in the enchanted garden, he falls to the temptation of Albine. But when at last he awa­kens from his dream-like state, he is horrified, and is left to confront his transgression. In this story, the ninth novel in the Rougon-Macqu­art series, Zola provides a damning indictment of the celibacy of the priesthood, and takes up the issue of the law of Nature versus the law of the Church. One of Zola’s best works, it contains some of his most lyrical writing, in particular in the fine descriptions of the garden.

PDF Kitap Nedir?

PDF (Portable Document Format) kitap, bir elektronik belge türüdür. PDF dosyaları, bir yazılım programı kullanılarak oluşturulan ve görüntülenen belgelerdir. PDF dosyaları, yüksek kalitede görüntüleme özelliklerine sahiptir ve genellikle metin, resimler, formlar ve diğer içeriklerin bir arada bulunduğu belgeler olarak kullanılır. Özellikle, PDF dosyalarının yüksek kalitede görüntüleme özelliklerine sahip olması nedeniyle, kitap ve dergi gibi yayınların elektronik versiyonlarını oluşturmak için sıklıkla kullanılır.
Pdf Nasıl İndirilir?

PDF kitap indirme işlemini yapabilmek için öncelikle bir internet tarama programına (örneğin Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer gibi) ihtiyacınız olacak. Daha sonra, indirmek istediğiniz PDF kitabın bulunduğu bir internet sitesine giderek, kitabın indirme linkine tıklamanız gerekmektedir. Linki tıkladıktan sonra, tarama programınız indirme işlemini otomatik olarak başlatacak ve kitap bilgisayarınızda belirlenen bir klasöre indirilecektir. Eğer kitabın indirme linkine ulaşamıyorsanız, kitabın bulunduğu internet sitesinde arama özelliğini kullanarak kitabın adını aratabilir ve kitabın sayfasına ulaşarak oradan indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Eğer kitabın indirme linki bulunmuyorsa veya indirme işlemini gerçekleştiremiyorsanız, kitabın yayıncısından veya yazarından izin alarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Hazır CV yapmak ister misiniz? Cevabınız evet ise boş cv indir adresimizi ziyaret edebilirsiniz. https://boscvindir.com/

Yorum yapın