Aile Şirketleri, Değerler ve Kurumsallaşma Adımları Pdf İndir

Aile Şirketleri, Değerler ve Kurumsallaşma Adımları
Önemli olan fırsatların, akışın farkında olabilmek; farkında olabilirseniz sonuç alabiliyorsunuz. Birlikte çalışabilmeli, birlikte başarabilmelisiniz. Bir de her başarının altında riskler var, zorluklar var, bunları da üstlenmelisiniz.
Şefik Dizdar, Taha Holding YK Başkanı
Bir kanatta adillik, saygı, tevazu, diğerkâmlık ve dürüstlükten oluşan erdemler ve destekleyici değerler; diğer kanatta ise hizmet eden liderlik, liderlik becerilerine sahiplikten oluşan “çift kanatlı liderlik” benim temel felsefem oldu.
Mustafa Küçük, LC Waikiki CEO – Grup Koordinatörü
Paydaşlarını ve özellikle müşterisini merkeze koyup tüm önceliklerini buna göre tasarlayan şirketler, önümüzdeki dönemde şüphesiz çok daha farklı konumlanıyor olacaklar. Değerlerimizden asla ve asla vazgeçmemeliyiz. Onlar her zaman bize doğru davranış stillerini göstereceklerdir. Ego, kibir ve israf ise en büyük tehlikelerimiz olacaktır.
Vahap Küçük, LC Waikiki YK Başkanı
Sosyal bir girişim olan akademimizin Danışma Kurulu Üyesi ve dönüşüm mimarlarından Necip Özçer’in çalışması, ülke dönüşümün mihenk taşlarından olan aile şirketleri yolculuğuna değer katacaktır.
Buket Eminoğlu, Kurumsal Değişim Akademisi, CCA YK Başkanı
Sabancı Grubu’nda çalışırken, birlikte kapsamlı projelerde görev yaptığımız arkadaşım, dostum Necip Özçer’in kitabı gerçekten değerli, detaylı bir el kitabı. Tüm aile şirketi üyelerinin ve yöneticilerin okumasını öneriyorum.
Cevdet Alemdar, Sabancı Holding Sanayi Grubu Başkanı
Bu kitabın, ekonominin can damarı Aile Şirketlerinin kurucu değerlerinden başlayan kurumsallaşma yolculuğuna rehber olacağı görüşündeyim.
Tuğrul Fadıllıoğlu, Arçelik Yönetim Kurulu Üyesi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*