Almanca Sınavlara Hazırlık B1 – B2 Pdf İndir

Almanca Sınavlara Hazırlık B1 – B2
Bu kitap en iyi olma savında değildir.
 
B düzeyinde temel bilgi ve beceri kazanılmasına temel oluşturmak,zaman zaman başvuru kaynağı olma amaçlıdır.Yalnızca  sınava hazırlama, SİZLERİN TEMEL BİLGİ GEREKSİNİMİ KARŞILAMA niteliğindedir.
 
Eğitsel açıdan yararlı bir temel kaynaktır.
 
Almancaya Başlayalım mı? kitabında A1 düzeyi en sık kullanılan sözcük ve ifadelerin yinelenmesi yararlı olacaktır.
 
Almanca Sınavlara Hazırlık A2 kitabında aynı şekilde A2 söz varlığının bellenmesi gerekir.
 
Bu kitaptaki B Sözlüğü özenli biçimde bellenmelidir. Sözcükleri bellerken öğrenilmesi gereken, o sözcüklerin en sık kullanıldığı ifadelerin etkin olarak kullanılması becerisini edinmek, Duyduğunu Anlama, Okuduğunu Anlama, Yazılı Anlatım ve Konuşma Becerilerinin edinilmesine sağlam temel oluşturur, öğrenmeyi kolaylaştırır.
 
Bu düzeyde Almancadan Almancaya sözlüklerle çalışmaya başlanmalıdır.
 
Bu kitaptaki B İfadeler bölümü de Almanca öğrenenlere iyi bir temel bilgi niteliğindedir.
 
Aynı şey Almanca Dilbilgisi B de zaman zaman başvuru kaynağıdır.
 
Sözcük alıştırmaları, okuma çalışmalarında ki metinler de temel bilgi becerilerin edinilmesini sağlar.
 
Metin üzerinde çalışılınca, ardından o metinlerin bir biçimde benzerini yazmalıdr.
 
Daha sonra da bu metinleri temel alan konuşma çalışmaları yapılmalıdır. Konuyu topluluk önünde sunum yaparmış gibi konuşma alıştırması yapılmalıdır.
 
Konu sonlarında *** işaretleri konan ifadeler üzerine metin yazma ve konuşma çalışması yapılmalıdır.
 
Önerimiz, daha sonra Almanca B Test kitaplarından yararlanılmasıdır.
 
Ayrıca Almanca Gazete, Dergi, TV haber, açık oturum izlencelerini, notlar alarak izlemek, onlara dayalı metin yazmak ve sunum yapar gibi konuşmak öğrenenler için çok yararlıdır.
 
Bununla ilgili konuları kitabın sonunda bulacaksınız.
 
Değerlendirme, eleştiri, sizlere daha yararlı olması için içerik ve yapısal önerileriniz gelecek baskılarda kullananlara yarar temel alınarak değiştirme ve eklemelere temel oluşturacaktır.
 
Kullanan sizlerin gereksinimlerini bu alanda karşılamak amacındaki bu kitap için ELEŞTİRİ, ÖNERİ, İYİ BULDUĞUNUZ, İYİ BULMADIĞINIZ bildirimleriniz daha sonraki baskılara ışık tutacaktır.
 
Esenlikler, Çalışmalarınızda kolaylıklar.

PDF Kitap Nedir?

PDF (Portable Document Format) kitap, bir elektronik belge türüdür. PDF dosyaları, bir yazılım programı kullanılarak oluşturulan ve görüntülenen belgelerdir. PDF dosyaları, yüksek kalitede görüntüleme özelliklerine sahiptir ve genellikle metin, resimler, formlar ve diğer içeriklerin bir arada bulunduğu belgeler olarak kullanılır. Özellikle, PDF dosyalarının yüksek kalitede görüntüleme özelliklerine sahip olması nedeniyle, kitap ve dergi gibi yayınların elektronik versiyonlarını oluşturmak için sıklıkla kullanılır.
Pdf Nasıl İndirilir?

PDF kitap indirme işlemini yapabilmek için öncelikle bir internet tarama programına (örneğin Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer gibi) ihtiyacınız olacak. Daha sonra, indirmek istediğiniz PDF kitabın bulunduğu bir internet sitesine giderek, kitabın indirme linkine tıklamanız gerekmektedir. Linki tıkladıktan sonra, tarama programınız indirme işlemini otomatik olarak başlatacak ve kitap bilgisayarınızda belirlenen bir klasöre indirilecektir. Eğer kitabın indirme linkine ulaşamıyorsanız, kitabın bulunduğu internet sitesinde arama özelliğini kullanarak kitabın adını aratabilir ve kitabın sayfasına ulaşarak oradan indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Eğer kitabın indirme linki bulunmuyorsa veya indirme işlemini gerçekleştiremiyorsanız, kitabın yayıncısından veya yazarından izin alarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Hazır CV yapmak ister misiniz? Cevabınız evet ise boş cv indir adresimizi ziyaret edebilirsiniz. https://boscvindir.com/

Yorum yapın