Ansızın Şiir Karmaşası Pdf İndir

Ansızın Şiir Karmaşası
Sevgili okuyucu; nihayet, şiir ile çizgi bu kitapta buluştu. Alanında tek olma özelliği olan bu eserde, aynı zamanda çizer olan şairimiz, 99 şiir ile 99 çizimi birleştirerek farklı bir atmosfer oluşturmuştur. Sizi, oluşturduğu bu atmosferde konuk etmek istiyor. Gelmek ister misiniz? Çayınızı yudumlarken okuyacağınız, kendinizde bir parça bulacağınız bu eserde size iyi okumalar dileriz. Şimdiden gönlünüze sağlık… Saygıyla ve sevgiyle kalın.
(Kendi lisanıyla onu dinleyelim.)
Çok lafa gerek yok aslında
Çok laf konuşurum ama
Nedense…
***
Denir ya hani
“Ne kadar anlatırsan anlat
Karşıdakinin anlayabildiği kadarsın”
Anlaşılabilse…
***
Bir kısmı şair de der
“Yer içer gezer” ile
İbaret değil hayatım
Bilinse…
***
“İnsanlardan insan ol”
Diyen doğru der
Ne güzel söyler
Gülümse…
***
İşin özü şudur;
Seksen iki Uşşak doğum
Ölüm
Allah Kerim
Azrail gelse…
***
Kelimelerle cambaz
Kendime bazen çok bazen az
Ne oyunbaz
Ne kumarbaz
Ne sihirbaz
Bir zaman
“Gece Yarısı Şairi”
Ve şimdi;
“ŞİİRBAZ”
Her neyse…
***

ŞİİRBAZ
İSMAİL TEKİN

PDF Kitap Nedir?


PDF (Portable Document Format) kitap, bir elektronik belge türüdür. PDF dosyaları, bir yazılım programı kullanılarak oluşturulan ve görüntülenen belgelerdir. PDF dosyaları, yüksek kalitede görüntüleme özelliklerine sahiptir ve genellikle metin, resimler, formlar ve diğer içeriklerin bir arada bulunduğu belgeler olarak kullanılır. Özellikle, PDF dosyalarının yüksek kalitede görüntüleme özelliklerine sahip olması nedeniyle, kitap ve dergi gibi yayınların elektronik versiyonlarını oluşturmak için sıklıkla kullanılır.

Pdf Nasıl İndirilir?


PDF kitap indirme işlemini yapabilmek için öncelikle bir internet tarama programına (örneğin Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer gibi) ihtiyacınız olacak. Daha sonra, indirmek istediğiniz PDF kitabın bulunduğu bir internet sitesine giderek, kitabın indirme linkine tıklamanız gerekmektedir. Linki tıkladıktan sonra, tarama programınız indirme işlemini otomatik olarak başlatacak ve kitap bilgisayarınızda belirlenen bir klasöre indirilecektir. Eğer kitabın indirme linkine ulaşamıyorsanız, kitabın bulunduğu internet sitesinde arama özelliğini kullanarak kitabın adını aratabilir ve kitabın sayfasına ulaşarak oradan indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Eğer kitabın indirme linki bulunmuyorsa veya indirme işlemini gerçekleştiremiyorsanız, kitabın yayıncısından veya yazarından izin alarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*