Atatürk İlke Ve Hedeflerinde Birleşmek Pdf İndir

Atatürk İlke Ve Hedeflerinde Birleşmek
Ülkemizde son yıllarda Türk tarihi, Atatürk ilkeleri ve düşünceleri unutturulmaya ve değersizleştirilmeye çalışıldığı görülmektedir.
 
Son 10-15 yılda ülkemizde yaşanan inanç ve kültür dejenerasyonu yaratılmış olması üzerinde düşünülmesi gereken bir konudur. Kendi değerlerimize karşı yürütülen bu bozulmayı ancak Türk Milletine düşman olan dış güçler yapabilir.
 
Bilindiği gibi her ülkenin tarihinde yeri ve önemi değişmeyen değerleri vardır. Ülkemiz için Atatürk ve Cumhuriyet değerleri Türk halkı için değişmeyen değer ve sönmeyen birer meşaledir.
 
Ne yazık ki; son yıllarda din adına yapılan bazı hatalar, ahlaki çöküşü hızlandırırken, dinde olmayan bazı olgular meşrulaştırılmaktadır.
 
%98’ı Müslüman olan ülkemizde din adına uygulanan yanlış politikalar sonucu ülkemizde ne yazık ki “Deizim” patlaması yaşanmaktadır. Demek ki mesele İslami esaslara uygun yaşamak değil, “Din ile Aldatmak” olunca insanların İslamiyet’e olan inancı sarsılmaktadır.
 
Yazarın kitapta toparladığı makaleler; ülkemizde son on beş yılda din adına yaşanan çarpıklıkları anlatılırken, ülkedeki Cumhuriyet kazanımı olan değerlerin korunması gerektiğini ortaya koymaktadır.
 
Bu eser; Okullarımızda Andımız ile “NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE” demenin kaldırıldığı dönemde, Atatürk İlke ve Hedeflerinde birleşmeyi gündeme getirmekte ve ortak değerimiz olan Atatürk değerlerine sahip çıkmak gerektiğini söylemektedir.
 
Kitabın yayınlanma amacı; ülkemizde ortak değerimiz olan Atatürk İlke ve Hedeflerinde birleşmektir.Kitabın amacına uygun olarak, ülkemizde birliktelik sağlanması konusunda katkı sağlayacağına inanıyoruz…

PDF Kitap Nedir?

PDF (Portable Document Format) kitap, bir elektronik belge türüdür. PDF dosyaları, bir yazılım programı kullanılarak oluşturulan ve görüntülenen belgelerdir. PDF dosyaları, yüksek kalitede görüntüleme özelliklerine sahiptir ve genellikle metin, resimler, formlar ve diğer içeriklerin bir arada bulunduğu belgeler olarak kullanılır. Özellikle, PDF dosyalarının yüksek kalitede görüntüleme özelliklerine sahip olması nedeniyle, kitap ve dergi gibi yayınların elektronik versiyonlarını oluşturmak için sıklıkla kullanılır.
Pdf Nasıl İndirilir?

PDF kitap indirme işlemini yapabilmek için öncelikle bir internet tarama programına (örneğin Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer gibi) ihtiyacınız olacak. Daha sonra, indirmek istediğiniz PDF kitabın bulunduğu bir internet sitesine giderek, kitabın indirme linkine tıklamanız gerekmektedir. Linki tıkladıktan sonra, tarama programınız indirme işlemini otomatik olarak başlatacak ve kitap bilgisayarınızda belirlenen bir klasöre indirilecektir. Eğer kitabın indirme linkine ulaşamıyorsanız, kitabın bulunduğu internet sitesinde arama özelliğini kullanarak kitabın adını aratabilir ve kitabın sayfasına ulaşarak oradan indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Eğer kitabın indirme linki bulunmuyorsa veya indirme işlemini gerçekleştiremiyorsanız, kitabın yayıncısından veya yazarından izin alarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Hazır CV yapmak ister misiniz? Cevabınız evet ise boş cv indir adresimizi ziyaret edebilirsiniz. https://boscvindir.com/

Yorum yapın