Bağımlılık Tedavisnde 66 Temel İlke Pdf İndir

Bağımlılık Tedavisnde 66 Temel İlke
Bağımlılık tedavisi çok boyutlu bir yaklaşım gerektirir.
Yaklaşımın çok boyutlu olması, tedavide yol gösterici bir kılavuza ihtiyacı artırmaktadır.
Bu kitap bağımlılık tedavisinin en önemli ilkelerini içermektedir.
Sadece ilkelere yer verilmemiş, uyulması gereken temel ilkeler yalın bir dille anlatılmaya çalışılmıştır.
Bu haliyle kitabın eğitici bir nitelik taşıması da düşünülmüştür.
Kitap, bağımlı hastalarla karşılaşan psikiyatrist, psikolog, PDR, hemşire, sosyal hizmet uzmanı ve diğer hekimlere yönelik hazırlanmıştır.
Alanda çalışanlara yol gösterecek bir rehber kitap olacağına inanıyoruz…

PDF Kitap Nedir?

PDF (Portable Document Format) kitap, bir elektronik belge türüdür. PDF dosyaları, bir yazılım programı kullanılarak oluşturulan ve görüntülenen belgelerdir. PDF dosyaları, yüksek kalitede görüntüleme özelliklerine sahiptir ve genellikle metin, resimler, formlar ve diğer içeriklerin bir arada bulunduğu belgeler olarak kullanılır. Özellikle, PDF dosyalarının yüksek kalitede görüntüleme özelliklerine sahip olması nedeniyle, kitap ve dergi gibi yayınların elektronik versiyonlarını oluşturmak için sıklıkla kullanılır.
Pdf Nasıl İndirilir?

PDF kitap indirme işlemini yapabilmek için öncelikle bir internet tarama programına (örneğin Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer gibi) ihtiyacınız olacak. Daha sonra, indirmek istediğiniz PDF kitabın bulunduğu bir internet sitesine giderek, kitabın indirme linkine tıklamanız gerekmektedir. Linki tıkladıktan sonra, tarama programınız indirme işlemini otomatik olarak başlatacak ve kitap bilgisayarınızda belirlenen bir klasöre indirilecektir. Eğer kitabın indirme linkine ulaşamıyorsanız, kitabın bulunduğu internet sitesinde arama özelliğini kullanarak kitabın adını aratabilir ve kitabın sayfasına ulaşarak oradan indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Eğer kitabın indirme linki bulunmuyorsa veya indirme işlemini gerçekleştiremiyorsanız, kitabın yayıncısından veya yazarından izin alarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Hazır CV yapmak ister misiniz? Cevabınız evet ise boş cv indir adresimizi ziyaret edebilirsiniz. https://boscvindir.com/

Yorum yapın