Bağımsız Kanatlar Pdf İndir

Bağımsız Kanatlar
BAĞIMSIZ KANATLAR
“Minik bir serçe ile bağımsızlık kası gelişir mi?’
 
Verda ve Toprak, bahçelerindeki bir ağacın dalına serçe kuşları yuva yapmıştı. Ekmek kırıntıları ve kuş yemi bırakmaya gittiklerinde, yuva da yumurtaları gördüler. Heyecanla yumurtalardan yavru serçelerin çıkmasını beklemeye başladılar…
 
Çocuklarda “Bağımsızlık Kası”nı geliştirmek için hazırlanan Bağımsızlık Kanatlar Terapötik Etkinlik Seti, Duygusal Kas Metodu’yla hazırlanmıştır.
 
Duygusal Kas’la Duygularımı Güçlendiriyorum Dizisi’nin ikinci kitabı olan Bağımsızlık Kanatlar Terapötik Etkinlik Seti; “Bağımsızlık Kanatlar Hikâye Kitabı, Ahşap Minik Serçe Parmak Kukla, Bağımsızlık Kası Uygulama Rehberi” ve Bağımsızlık Kası Özel Etkinlik Programı’ndan oluşmaktadır.
 
NASIL YAPIYORUZ?
Uygulama rehberindeki yönergeler eşliğinde, kedicik şeklindeki ahşap parmak kuklayı kullanarak çocukların “Bağımsızlık Kası”nı geliştirmenize yardımcı oluyoruz.
 
Bağımsız Kanatlar Terapötik Hikâye ve Etkinlik Seti, kitap okuma metodu ve çocuklara uygulanacak “Bağımsızlık Kası Geliştirme Aşamaları”, etkinlik seti içinde bulunan “Bağımsızlık Kası Uygulama Rehberi”nde anlaşılmıştır.
 
Duygusal Kas Metodu’nda güçlü̈, başarılı ve mutlu bir çocuk yetiştirmek için ilk asama; duygu dünyasını güçlendirmektir. İlk aşama, 4 adımdan oluşmaktadır. Patiler Güvende Etkinlik Seti’nden sonra en önemli ikinci adımı attınız. Sıra üçüncü adımın yer alacağı diğer kitabımızda…
KİM HAZIRLADI?
Bağımsız Kanatlar, Terapötik Hikâye ve Etkinlik Seti; Klinik Psikolog Gökçe Gül tarafından, Yeni Aile Yayınları’ndan çıkan Duygusal Kas Metodu’ndan ilham alınarak, çocuklarda Güven Kası geliştirmek için hazırlanmıştır.
 
KİMLER OKUMALI?
Bu kitap ebeveynlere, eğitimcilere ve çocuklarla çalışan uzmanlara, fayda sağlayacaktır.
 
UZMANLAR NE DEDİ?
Duygusal Kas eğitim modeli, Amerikan Psikanaliz dergisinde yer almıştır ve olumlu yorumlarla değerlendirilmiştir. Yazarların yaşayan, nefes alan çocuklar konusundaki uzmanlığı her sayfada kendini gösteriyor.”
Diane Manning, Ph.D, Tulane Üniversitesi Eğitim Bölümü Eski Başkanı
“Novicks’in kitabı, nesiller boyu ebeveynler, kreş çalışanları, okul öncesi öğretmenleri ve küçük çocuklara bakan diğer kişiler için değerli bir kaynak olacaktır.”
Paul Brinich, Ph.D, Klinik Profesör, Depts. Psikoloji ve Psikiyatri Bölümü, Kuzey Karolina Üniversitesi

PDF Kitap Nedir?

PDF (Portable Document Format) kitap, bir elektronik belge türüdür. PDF dosyaları, bir yazılım programı kullanılarak oluşturulan ve görüntülenen belgelerdir. PDF dosyaları, yüksek kalitede görüntüleme özelliklerine sahiptir ve genellikle metin, resimler, formlar ve diğer içeriklerin bir arada bulunduğu belgeler olarak kullanılır. Özellikle, PDF dosyalarının yüksek kalitede görüntüleme özelliklerine sahip olması nedeniyle, kitap ve dergi gibi yayınların elektronik versiyonlarını oluşturmak için sıklıkla kullanılır.
Pdf Nasıl İndirilir?

PDF kitap indirme işlemini yapabilmek için öncelikle bir internet tarama programına (örneğin Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer gibi) ihtiyacınız olacak. Daha sonra, indirmek istediğiniz PDF kitabın bulunduğu bir internet sitesine giderek, kitabın indirme linkine tıklamanız gerekmektedir. Linki tıkladıktan sonra, tarama programınız indirme işlemini otomatik olarak başlatacak ve kitap bilgisayarınızda belirlenen bir klasöre indirilecektir. Eğer kitabın indirme linkine ulaşamıyorsanız, kitabın bulunduğu internet sitesinde arama özelliğini kullanarak kitabın adını aratabilir ve kitabın sayfasına ulaşarak oradan indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Eğer kitabın indirme linki bulunmuyorsa veya indirme işlemini gerçekleştiremiyorsanız, kitabın yayıncısından veya yazarından izin alarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Hazır CV yapmak ister misiniz? Cevabınız evet ise boş cv indir adresimizi ziyaret edebilirsiniz. https://boscvindir.com/

Yorum yapın