Bilinçsizliğin Kısa Tarihi Pdf İndir

Bilinçsizliğin Kısa Tarihi
Bir ilkbahar sabahı, dışarıda yağmur yağıyor, içerde sabah kahvemi yudumlayıp Carl Sagan’ı okuyorum; kitaba şöyle bir başlangıç yapmış, “Işık bekliyor, fakat karanlığa sığınıyoruz.” “Karanlığa lanet etmektense bir mum yakmalıyız.”

Dünya hep karanlıkta mı kalacak, ya da sadece mumla mı aydınlanacak? Yaralı bir beden ve yaralı duygularla bu kitabı bir yana bırakıp bilgisayarın başına geçtim, karanlığa bir mum yakabilmek adına elinizde tuttuğunuz bu kitabın cümleleri arka arkaya dizildi.

Benim tarafım “insanlıktır.” Tüm insanların bir olması, birleşmesi, ırkçılığın, sınırların ve dinciliğin ortadan kaldırılmasıdır. İsteyen benim tarafıma geçebilir, isteyen de kendi tarafında kalabilir ya da başka bir taraf seçebilir. Ama şunun unutulmaması gerekir; insan öldüğünde mezar herkese eşittir. Mutlu ve refah içinde yaşayacağımıza, neden ölüler gibi yaşamayı tercih ediyoruz. Mum ışığını güneşe çevireceğimize, elimizde olan mumu da hep birlikte söndürmeye çalışıyoruz.

 

PDF Kitap Nedir?

PDF (Portable Document Format) kitap, bir elektronik belge türüdür. PDF dosyaları, bir yazılım programı kullanılarak oluşturulan ve görüntülenen belgelerdir. PDF dosyaları, yüksek kalitede görüntüleme özelliklerine sahiptir ve genellikle metin, resimler, formlar ve diğer içeriklerin bir arada bulunduğu belgeler olarak kullanılır. Özellikle, PDF dosyalarının yüksek kalitede görüntüleme özelliklerine sahip olması nedeniyle, kitap ve dergi gibi yayınların elektronik versiyonlarını oluşturmak için sıklıkla kullanılır.
Pdf Nasıl İndirilir?

PDF kitap indirme işlemini yapabilmek için öncelikle bir internet tarama programına (örneğin Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer gibi) ihtiyacınız olacak. Daha sonra, indirmek istediğiniz PDF kitabın bulunduğu bir internet sitesine giderek, kitabın indirme linkine tıklamanız gerekmektedir. Linki tıkladıktan sonra, tarama programınız indirme işlemini otomatik olarak başlatacak ve kitap bilgisayarınızda belirlenen bir klasöre indirilecektir. Eğer kitabın indirme linkine ulaşamıyorsanız, kitabın bulunduğu internet sitesinde arama özelliğini kullanarak kitabın adını aratabilir ve kitabın sayfasına ulaşarak oradan indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Eğer kitabın indirme linki bulunmuyorsa veya indirme işlemini gerçekleştiremiyorsanız, kitabın yayıncısından veya yazarından izin alarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Hazır CV yapmak ister misiniz? Cevabınız evet ise boş cv indir adresimizi ziyaret edebilirsiniz. https://boscvindir.com/

Yorum yapın