Bir Basketbol Antrenörünün Yol Haritası Pdf İndir

Bir Basketbol Antrenörünün Yol Haritası
Basketbolla genç yaşta tanıştıktan sonra bu oyuna âşık olmam çok uzun sürmedi. Karşıma çıkan her fırsatı değerlendirmeye çalışsam da birçok genç gibi bu oyunda profesyonel olamayacağımı çok acı bir şekilde fark ettim.
Balıkesir’de üniversite öğrencisi olduğum dönemde, sırf bu oyunun içinde kalabilmek için antrenörlük yapmaya karar verdim. Bu süreçte Best Balıkesir Basketbol Kulübü’nde yardımcı antrenör olarak kariyerimin ilk adımını atmış oldum. Elime fırsatların çok hızlı geçmesiyle birlikte, antrenörlükteki ikinci senemde U12-U13-U14 takımlarında baş antrenörlük ve U16 ve U18 takımlarında yardımcı antrenörlük yapma şansı buldum.

Balıkesir serüvenimin ardından, İstanbul’a ailemin yanına geri döndüm ve İstbol Spor Kulubü ile anlaşıp antrenörlük kariyerime devam ettim. İstanbul’da çalışmaya başladığım ilk dönemden itibaren, oyuna farklı açılardan bakarak, tecrübeli antrenörlerden aldığım bilgilerle, oyuncularıma daha fazla yardımcı olabilmek için sürekli araştırmalar yapmaya başladım. Kariyerimin gidişatını derinden etkileyen en önemli hamlem bu olmuştu. Öğrenebildiğim her bilgiyi toplayıp konuşabildiğim herkese sorular sorarak bir defter tutmaya başladım. Bu deftere şu ana kadar karşılaştığım ve öğrenmeye değer gördüğüm her şeyi yazdım.

İstbol ile anlaşmamı bitirmemin ardından Süper Lig’de mücadelesini sürdüren Arel Üniversitesi Büyükçekmece Basketbol’dan video analizi yapmak üzere yardımcı antrenörlük teklifi aldım. Bu teklifi kabul ederek profesyonel seviyeye ilk adımımı atmış oldum ve 2019-2020 sezonunda Büyükçekmece Basketbol’un antrenör kadrosunda yer aldım.

Antrenörlük kariyerimi o tuttuğum defter değiştirdi. Ben de tuttuğum o defterin bir kısmını genç antrenör arkadaşlarımın yararlanabilmesi için bir kitap haline getirmeye karar verdim ve yazarlık serüvenimin ilk adımını atmış oldum.

Bir kitap, bir defter insanın hayatını değiştirebiliyor. Önemli olan bilginin peşinden koşmaya devam edebilmek…

PDF Kitap Nedir?

PDF (Portable Document Format) kitap, bir elektronik belge türüdür. PDF dosyaları, bir yazılım programı kullanılarak oluşturulan ve görüntülenen belgelerdir. PDF dosyaları, yüksek kalitede görüntüleme özelliklerine sahiptir ve genellikle metin, resimler, formlar ve diğer içeriklerin bir arada bulunduğu belgeler olarak kullanılır. Özellikle, PDF dosyalarının yüksek kalitede görüntüleme özelliklerine sahip olması nedeniyle, kitap ve dergi gibi yayınların elektronik versiyonlarını oluşturmak için sıklıkla kullanılır.
Pdf Nasıl İndirilir?

PDF kitap indirme işlemini yapabilmek için öncelikle bir internet tarama programına (örneğin Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer gibi) ihtiyacınız olacak. Daha sonra, indirmek istediğiniz PDF kitabın bulunduğu bir internet sitesine giderek, kitabın indirme linkine tıklamanız gerekmektedir. Linki tıkladıktan sonra, tarama programınız indirme işlemini otomatik olarak başlatacak ve kitap bilgisayarınızda belirlenen bir klasöre indirilecektir. Eğer kitabın indirme linkine ulaşamıyorsanız, kitabın bulunduğu internet sitesinde arama özelliğini kullanarak kitabın adını aratabilir ve kitabın sayfasına ulaşarak oradan indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Eğer kitabın indirme linki bulunmuyorsa veya indirme işlemini gerçekleştiremiyorsanız, kitabın yayıncısından veya yazarından izin alarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Hazır CV yapmak ister misiniz? Cevabınız evet ise boş cv indir adresimizi ziyaret edebilirsiniz. https://boscvindir.com/

Yorum yapın