Bulut Kapısı Pdf İndir

Bulut Kapısı
Hayat bazen incecik bir çizgi olur. Sırat köprüsünün o muazzam tasviri gibi… Korkutarak ya da koşturarak ulaştırır vadedilen cennete, ne harikulade! Peki, yalnızlık! Gerçekten yalnız olabilir mi insan? Yalnızlık nedir?
Ruhun yaraları vardır; katlanılması zor, geçmeyen sadece gizlenebilen yaralar. İnce ince kanarken oluk oluk akan ırmaklara döndüğü vakit, gözler birilerini arar. Kanayan bu yaraları görecek bir çift göz, şefkatle saracak bir çift el… Ölüm varken bu hayatta neyin garantisi olabilir ki? Gerçek dediğin varlıklara sımsıkı sarılmışken bir öykünün hazin sonunu ya da şövaledeki tuvalde saklanmış bedenleri kim bilebilir? Boyaları kuruyup yapayalnız kalmış bir fırça, partisyona son notaları eklenirken ölen bestecisi yüzünden bitmemiş bir ezgi, babası aniden göçüp gitmiş bir evlat ya da sevgilisinin yokluğunu iliklerine kadar hisseden bir âşık… Peki, yalnızlık! Gerçekten yalnız mıyız?
Alper Sadıç, Rasim ve Herdemet’in hikâyesinde sanatın soyut varlığını somut bir gerçekliğe yoğurmuş. Yalnızlık histerisinin şiddetli sancılarıyla boğuşan bir gencin kelimelerin arasından açılan bir kapıya “Bulut Kapısı’na” yaptığı yolculuğu, okurlarına sayfalardaki geçişlerde bile izletiyor, yaşatıyor. Huzura mı yalnızlığa mı “Bulut Kapısı” nereye açılıyor?
-Samet Türkyurdu / Yazar

PDF Kitap Nedir?


PDF (Portable Document Format) kitap, bir elektronik belge türüdür. PDF dosyaları, bir yazılım programı kullanılarak oluşturulan ve görüntülenen belgelerdir. PDF dosyaları, yüksek kalitede görüntüleme özelliklerine sahiptir ve genellikle metin, resimler, formlar ve diğer içeriklerin bir arada bulunduğu belgeler olarak kullanılır. Özellikle, PDF dosyalarının yüksek kalitede görüntüleme özelliklerine sahip olması nedeniyle, kitap ve dergi gibi yayınların elektronik versiyonlarını oluşturmak için sıklıkla kullanılır.

Pdf Nasıl İndirilir?


PDF kitap indirme işlemini yapabilmek için öncelikle bir internet tarama programına (örneğin Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer gibi) ihtiyacınız olacak. Daha sonra, indirmek istediğiniz PDF kitabın bulunduğu bir internet sitesine giderek, kitabın indirme linkine tıklamanız gerekmektedir. Linki tıkladıktan sonra, tarama programınız indirme işlemini otomatik olarak başlatacak ve kitap bilgisayarınızda belirlenen bir klasöre indirilecektir. Eğer kitabın indirme linkine ulaşamıyorsanız, kitabın bulunduğu internet sitesinde arama özelliğini kullanarak kitabın adını aratabilir ve kitabın sayfasına ulaşarak oradan indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Eğer kitabın indirme linki bulunmuyorsa veya indirme işlemini gerçekleştiremiyorsanız, kitabın yayıncısından veya yazarından izin alarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*