Damlalar Pdf İndir

Damlalar
Şiir, şairin; kâinatı gözlemleyip iç dünyasında harmanladıktan sonra hisli ve akıcı bir dille kaleme almasıdır. Sizi, okurken başka bir âleme götürür, duygularınızı harekete geçirir.
“Ben Bir Öğretmenim” adlı ilk şiir kitabı ile okuyucusuyla tanışan şairimiz; öğrenci-öğretmen ilişkisi üzerine, kendini bir neslin yetişmesine adayan bir öğretmenin iç dünyasının yansımalarını içtenlikle anlatan şiirleriyle, bizi karşılamaktaydı. Şimdilerde “Damlalar” adlı kitabında ise; hayata her yönüyle bakan, dünyanın neresinde olursa olsun zulme karşı duran, gurbet diyarından yurdunu seyreden, kâinat kitabını okuyup irdeleyen bir şair bakışı ile karşılaşıyoruz. Şiirlerindeki duygu bütünlüğü, ses uyumu ve akıcı bir dil sizi alıp götürüyor. Müslümanca bir duruşla hayata bakan şairimiz, kendi nefsini hesaba çekmeyi de ihmal etmiyor.
Modern dünyanın insandan götürdüğü değerleri “Eşyanın Kulu Kullar” şiirinde; toplumun çöküşünü hızlandıran gerçekleri ise “Bir Toplum ki İflah Olmaz” şiiriyle biz okuyuculara şairane bir üslupla anlatmayı da unutmuyor.
Hayatın her yönüne değinen kaleminden ötürü şairimizi tebrik ediyorum. Kendi deyişiyle; nasıl ki yağmur damlaları toprağa bir rahmet gibi düşüyorsa, dileriz ki gönlünden kaleme ve kâğıda düşen şiirleri de okuyucunun kalbine öyle damlasın.

Sevda ÇEVİK
Öğretmen

PDF Kitap Nedir?

PDF (Portable Document Format) kitap, bir elektronik belge türüdür. PDF dosyaları, bir yazılım programı kullanılarak oluşturulan ve görüntülenen belgelerdir. PDF dosyaları, yüksek kalitede görüntüleme özelliklerine sahiptir ve genellikle metin, resimler, formlar ve diğer içeriklerin bir arada bulunduğu belgeler olarak kullanılır. Özellikle, PDF dosyalarının yüksek kalitede görüntüleme özelliklerine sahip olması nedeniyle, kitap ve dergi gibi yayınların elektronik versiyonlarını oluşturmak için sıklıkla kullanılır.
Pdf Nasıl İndirilir?

PDF kitap indirme işlemini yapabilmek için öncelikle bir internet tarama programına (örneğin Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer gibi) ihtiyacınız olacak. Daha sonra, indirmek istediğiniz PDF kitabın bulunduğu bir internet sitesine giderek, kitabın indirme linkine tıklamanız gerekmektedir. Linki tıkladıktan sonra, tarama programınız indirme işlemini otomatik olarak başlatacak ve kitap bilgisayarınızda belirlenen bir klasöre indirilecektir. Eğer kitabın indirme linkine ulaşamıyorsanız, kitabın bulunduğu internet sitesinde arama özelliğini kullanarak kitabın adını aratabilir ve kitabın sayfasına ulaşarak oradan indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Eğer kitabın indirme linki bulunmuyorsa veya indirme işlemini gerçekleştiremiyorsanız, kitabın yayıncısından veya yazarından izin alarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Hazır CV yapmak ister misiniz? Cevabınız evet ise boş cv indir adresimizi ziyaret edebilirsiniz. https://boscvindir.com/

Yorum yapın