Değişiklikler Asla Kendiliğinden Olmaz Pdf İndir

Değişiklikler Asla Kendiliğinden Olmaz
Bu kitap, çeşitli konulara değinen kısa denemelerden oluşuyor. Yazar, adaletin temelleri, önyargı mekanizması, mülteci sorunu, cinsel istismar, kitap okumanın önemi, Kovid pandemisinden yorgun düşmüş bir dünyada hayatta kalma yeteneği ve diğer konular hakkında yazıyor.
Yazar, budenemeler ile bize insanlığın durumuna dair değerli bilgiler sunuyor ve günümüz dünyasını, ailesi ile bir mülteci kampına sıkışıp kalmış bir bebeğin gözünden göstererek, derin bir empati duygusu sergiliyor.
Kitap, çağdaş dünyanın bazı önemli sorunlarının tartışılmasını teşvik edecek argümanlar içeriyor.
Klinik Psikolog ve İnsan Hakları Aktivisti / Einar Hjørleifsson
 
Yazar, eserinde yer alan 16 denemede önemli ilmi mesele ve yansımalara ışık tutuyor. Kitapta yer alan, dünyadaki kaynaklara ilişkin dağılımlar, hayatımızı nasıl yaşamamız gerektiği, adalet ve çeşitli politik sistemlere dair düşünceleri okumak oldukça ilginçtir.
Ayrıca mülteci ve onların yaşadığı krizleri, kendisi de bir göçmen olan yazar tarafından okumak enteresandır. Ülkemde, mülteci olmanın nasıl bir şey olabileceğine dairbazı yeni düşüncelerde edindiğimi söylemeliyim.
Yazar ayrıca eserinde  farklı ülkelerdeki kürtaj konusu ve mevzuatı hakkında çok fazla bilgi aktarıyor.  Farklı denemelerinde beni, bir dizi etik ve ahlaki konuya dair bir dünya yolculuğuna çıkardığını söyleyebilirim. Bu kitap ile yazar aklıma birçok varoluşsal soru getiriyor.
Uzman Eğitimci / Mette Askeland Thuen
 
Selim Dorak, bu eserinde, insanoğlunun günümüzde karşılaştığı zorlukların üstesinden gelmenin yollarına işaret ediyor. Küresel ısınma, savaşlar, gıda kıtlığı, mülteci krizleri, tüm dünyada milyonlarca insanın hayatını zindan ediyor.
Kitaptaki on altıdenemenin ana fikri, birbirimize sevgi ve saygı ile davranmamızın ne kadar gerekli olduğu ve davranış ve konuşma şeklimizin sosyal statüden çok daha önemli olduğudur. Selim Dorak’ın adalet ve modern hayatın unsurları hakkındaki düşünceleri, okuyuculara müthiş bir ışık tutuyor ve onları bir duruş sergilemeye davet ediyor.
Uzman Eğitimci, Yazar ve İnsan Hakları Aktivisti / Svenn Poppe

PDF Kitap Nedir?


PDF (Portable Document Format) kitap, bir elektronik belge türüdür. PDF dosyaları, bir yazılım programı kullanılarak oluşturulan ve görüntülenen belgelerdir. PDF dosyaları, yüksek kalitede görüntüleme özelliklerine sahiptir ve genellikle metin, resimler, formlar ve diğer içeriklerin bir arada bulunduğu belgeler olarak kullanılır. Özellikle, PDF dosyalarının yüksek kalitede görüntüleme özelliklerine sahip olması nedeniyle, kitap ve dergi gibi yayınların elektronik versiyonlarını oluşturmak için sıklıkla kullanılır.

Pdf Nasıl İndirilir?


PDF kitap indirme işlemini yapabilmek için öncelikle bir internet tarama programına (örneğin Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer gibi) ihtiyacınız olacak. Daha sonra, indirmek istediğiniz PDF kitabın bulunduğu bir internet sitesine giderek, kitabın indirme linkine tıklamanız gerekmektedir. Linki tıkladıktan sonra, tarama programınız indirme işlemini otomatik olarak başlatacak ve kitap bilgisayarınızda belirlenen bir klasöre indirilecektir. Eğer kitabın indirme linkine ulaşamıyorsanız, kitabın bulunduğu internet sitesinde arama özelliğini kullanarak kitabın adını aratabilir ve kitabın sayfasına ulaşarak oradan indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Eğer kitabın indirme linki bulunmuyorsa veya indirme işlemini gerçekleştiremiyorsanız, kitabın yayıncısından veya yazarından izin alarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*