Demde Yolculukta Yitik Bir Aşk Pdf İndir

Demde Yolculukta Yitik Bir Aşk
Demde Yolculuk
Kokun hasretim burnumda buram buram
Özlemin yangınım ruhum duman duman
Sevdana mumum eriyorum dirhem dirhem
Aşkın deminde yolcuyum adım adım
*
Meysin damarımda bir hoş döner serim
Serapsın gözüme ütopik hayalim
Umutsun hayatıma yaşam takatim
Aşkın deminde yolcuyum adım adım
*
Sen cihanda demsin ben demde yolcuyum
Sen bahar yağmuru ben sırılsıklamım
Sen kışın kar çiçeği ben yağan karım
Aşkın deminde yolcuyum adım adım
*
Sen Demoğlu’nun demi ben demde yolcu
Sen çeşm-i dil ben çeşm-i dilde duygu
Sen derman ben dermana muhtacın ruhu
Sen aşkın demi bende demde bir yolcu

PDF Kitap Nedir?

PDF (Portable Document Format) kitap, bir elektronik belge türüdür. PDF dosyaları, bir yazılım programı kullanılarak oluşturulan ve görüntülenen belgelerdir. PDF dosyaları, yüksek kalitede görüntüleme özelliklerine sahiptir ve genellikle metin, resimler, formlar ve diğer içeriklerin bir arada bulunduğu belgeler olarak kullanılır. Özellikle, PDF dosyalarının yüksek kalitede görüntüleme özelliklerine sahip olması nedeniyle, kitap ve dergi gibi yayınların elektronik versiyonlarını oluşturmak için sıklıkla kullanılır.
Pdf Nasıl İndirilir?

PDF kitap indirme işlemini yapabilmek için öncelikle bir internet tarama programına (örneğin Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer gibi) ihtiyacınız olacak. Daha sonra, indirmek istediğiniz PDF kitabın bulunduğu bir internet sitesine giderek, kitabın indirme linkine tıklamanız gerekmektedir. Linki tıkladıktan sonra, tarama programınız indirme işlemini otomatik olarak başlatacak ve kitap bilgisayarınızda belirlenen bir klasöre indirilecektir. Eğer kitabın indirme linkine ulaşamıyorsanız, kitabın bulunduğu internet sitesinde arama özelliğini kullanarak kitabın adını aratabilir ve kitabın sayfasına ulaşarak oradan indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Eğer kitabın indirme linki bulunmuyorsa veya indirme işlemini gerçekleştiremiyorsanız, kitabın yayıncısından veya yazarından izin alarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Hazır CV yapmak ister misiniz? Cevabınız evet ise boş cv indir adresimizi ziyaret edebilirsiniz. https://boscvindir.com/

Yorum yapın