Duygusal Farkındalık Terapi Kartları Seti Pdf İndir

Duygusal Farkındalık Terapi Kartları Seti
25 Duygu + 60 Terapi Kartı + Duygusal Farkındalık Oyunu + 2 Duygusal Farkındalık Afişi + Coşkulu Karakteri Ahşap Ayaklı Model + Kullanım Rehberi
 
ZİHNİ GELİŞTİRMEK
Uzun yıllar çocuk eğitiminde zihne ve zekaya vurgu yapıldı. Dersler, kurslar, dikkat çalışmaları derken zihni geliştirmek ön plana çıktı.
 
DUYGUSAL ZEKASI YÜKSEK ÇOCUKLAR
Şimdi biliyoruz ki, duygulara öncelik verip duygusal zekası yüksek çocuklar yetiştirmek daha değerli. Çünkü çocukların duygularını tanıması ve ifade etmesi başarıya ve insanlığa giden yolda zihinsel bilgiden daha önemli.
 
 
 
 
 
KİMLER HAZIRLADI?
Yenikapı Psikoloji ve Terapi Yayınları’nın, Genel Yayın Danışmanımız Mehmet Teber’in katkılarıyla hazırladığı “Yenikapı Duygusal Farkındalık Terapi Kartları” çocukların duygu farkındalığına önemli katkı sağlayacaktır,
 
KİMLERE HİTAP EDİYOR?
Alanda çalışan uzmanlara, eğitimcilere ve ebeveynlere hitap ediyor.
 
SET İÇİNDE NELER VAR?
Coşkulu ve arkadaşlarının olduğu, her birinde üç özel soru bulunan
25 farklı duyguyu içeren 60 duygu farkındalık kartı.
Duygusal farkındalık oyunu,
2 Duygu afişi, 
Kullanım kılavuzu,
Coşkulu karakteri ayaklı ahşap model ve
Özel kutudan oluşmaktadır.

En önemli ilk adımı attınız.
Sıra, yakında çıkacak ikinci setimizde…
 
NASIL KULLANILIYOR?
Yenikapı Duygusal Farkındalık Terapi Kartlarının her birinde, duygusal farkındalık için uzmanlar tarafından kart üzerindeki duyguya yönelik hazırlanmış üç özel soru var. Soru ve cevaplarla farkındalık sağlandığı gibi çocuklarla karşılıklı olarak Duygusal Farkındalık Oyunu oynanabilmektedir. Kılavuz rehberde detaylı olarak anlatılmıştır.
Coşkulu ve arkadaşlarının olduğu 2 afiş, duvara asabilir, duygusal farkındalığa katkı sağlanabilir.
Ahşap ayaklı bir model olarak hazırlanan Coşkulu karakteri, masalarda özel bir arkadaş olarak kalacaktır.

PDF Kitap Nedir?

PDF (Portable Document Format) kitap, bir elektronik belge türüdür. PDF dosyaları, bir yazılım programı kullanılarak oluşturulan ve görüntülenen belgelerdir. PDF dosyaları, yüksek kalitede görüntüleme özelliklerine sahiptir ve genellikle metin, resimler, formlar ve diğer içeriklerin bir arada bulunduğu belgeler olarak kullanılır. Özellikle, PDF dosyalarının yüksek kalitede görüntüleme özelliklerine sahip olması nedeniyle, kitap ve dergi gibi yayınların elektronik versiyonlarını oluşturmak için sıklıkla kullanılır.
Pdf Nasıl İndirilir?

PDF kitap indirme işlemini yapabilmek için öncelikle bir internet tarama programına (örneğin Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer gibi) ihtiyacınız olacak. Daha sonra, indirmek istediğiniz PDF kitabın bulunduğu bir internet sitesine giderek, kitabın indirme linkine tıklamanız gerekmektedir. Linki tıkladıktan sonra, tarama programınız indirme işlemini otomatik olarak başlatacak ve kitap bilgisayarınızda belirlenen bir klasöre indirilecektir. Eğer kitabın indirme linkine ulaşamıyorsanız, kitabın bulunduğu internet sitesinde arama özelliğini kullanarak kitabın adını aratabilir ve kitabın sayfasına ulaşarak oradan indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Eğer kitabın indirme linki bulunmuyorsa veya indirme işlemini gerçekleştiremiyorsanız, kitabın yayıncısından veya yazarından izin alarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Hazır CV yapmak ister misiniz? Cevabınız evet ise boş cv indir adresimizi ziyaret edebilirsiniz. https://boscvindir.com/

Yorum yapın