Duyun Beni & Çocuk Hakları Çağrısı Pdf İndir

Duyun Beni & Çocuk Hakları Çağrısı
Ben küçük bir çocuğum, dinleyin beni.
Bir ya da on yaşında olsam fark eder mi?
Kız veya erkek olmamın yok bir önemi.
Şayet on sekiz yaşından küçüksem,
Bir çocuk olarak, lütfen dinleyin beni!
 
Elinizde tuttuğunuz bu kitap, 
Birleşmiş Milletler tarafından kabul edilen Çocuk Hakları Sözleşmesi’nden bazı maddeleri, didaktik şiir formunda ele almıştır. 
Çocuk haklarının hak ettiği değeri görmesi için küçüklere hitap edecek şekilde yazılmasına karşın, aslında bütün yetişkinlerin okuması gereken bir niteliktedir.
 

PDF Kitap Nedir?

PDF (Portable Document Format) kitap, bir elektronik belge türüdür. PDF dosyaları, bir yazılım programı kullanılarak oluşturulan ve görüntülenen belgelerdir. PDF dosyaları, yüksek kalitede görüntüleme özelliklerine sahiptir ve genellikle metin, resimler, formlar ve diğer içeriklerin bir arada bulunduğu belgeler olarak kullanılır. Özellikle, PDF dosyalarının yüksek kalitede görüntüleme özelliklerine sahip olması nedeniyle, kitap ve dergi gibi yayınların elektronik versiyonlarını oluşturmak için sıklıkla kullanılır.
Pdf Nasıl İndirilir?

PDF kitap indirme işlemini yapabilmek için öncelikle bir internet tarama programına (örneğin Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer gibi) ihtiyacınız olacak. Daha sonra, indirmek istediğiniz PDF kitabın bulunduğu bir internet sitesine giderek, kitabın indirme linkine tıklamanız gerekmektedir. Linki tıkladıktan sonra, tarama programınız indirme işlemini otomatik olarak başlatacak ve kitap bilgisayarınızda belirlenen bir klasöre indirilecektir. Eğer kitabın indirme linkine ulaşamıyorsanız, kitabın bulunduğu internet sitesinde arama özelliğini kullanarak kitabın adını aratabilir ve kitabın sayfasına ulaşarak oradan indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Eğer kitabın indirme linki bulunmuyorsa veya indirme işlemini gerçekleştiremiyorsanız, kitabın yayıncısından veya yazarından izin alarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Hazır CV yapmak ister misiniz? Cevabınız evet ise boş cv indir adresimizi ziyaret edebilirsiniz. https://boscvindir.com/

Yorum yapın