Eğitimcinin STEM Öğrenme Yolculuğu Pdf İndir

Eğitimcinin STEM Öğrenme Yolculuğu
Değerli okuyucular,
Öğrenmenin yaşam boyu devam eden uzun bir yolculuk olduğuna inanan yazarlarımız, “Eğitimcinin STEM Öğrenme Yolculuğu” kitabı ile öğretmen adaylarını, öğretmenleri, yöneticileri ve akademisyenleri STEM eğitimine güncel ve yenilikçi bir bakış açısıyla, yeni bir öğrenme yolculuğuna hazırlamayı hedefliyor. 33 yazarın bilgi ve deneyimlerini paylaştığı kitabımız, bölümler arasındaki ilişkilerle bütüncül bir bakış açısı sergileyerek, STEM eğitimine çok yönlü bir bakış açısı sunuyor. Ayrıca, eğitimcilerin STEM öğrenme yaklaşımının felsefesini öğrenerek sınıflarında veya okul dışı öğrenme ortamlarında nasıl uygulanacağına yönelik etkinlik önerileri ile zenginleştirilmiş bir içerik sunuyor.
STEM eğitimi hakkında bilgi sahibi olmak ve deneyimlerini zenginleştirmek isteyen, öğrenmeye açık herkese hitap eden kitabımız, STEM öğrenme yolculuğunda öğrenenlere bir yol haritası sunmasına rağmen, asıl haritayı öğrenenlerin kendisinin oluşturacağına inanıyor.
Kitabımızı okurken çıkacağınız öğrenme yolculuğunda deneyimleriniz bol olsun.
Editör
Hasret Nuhoğlu

PDF Kitap Nedir?

PDF (Portable Document Format) kitap, bir elektronik belge türüdür. PDF dosyaları, bir yazılım programı kullanılarak oluşturulan ve görüntülenen belgelerdir. PDF dosyaları, yüksek kalitede görüntüleme özelliklerine sahiptir ve genellikle metin, resimler, formlar ve diğer içeriklerin bir arada bulunduğu belgeler olarak kullanılır. Özellikle, PDF dosyalarının yüksek kalitede görüntüleme özelliklerine sahip olması nedeniyle, kitap ve dergi gibi yayınların elektronik versiyonlarını oluşturmak için sıklıkla kullanılır.
Pdf Nasıl İndirilir?

PDF kitap indirme işlemini yapabilmek için öncelikle bir internet tarama programına (örneğin Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer gibi) ihtiyacınız olacak. Daha sonra, indirmek istediğiniz PDF kitabın bulunduğu bir internet sitesine giderek, kitabın indirme linkine tıklamanız gerekmektedir. Linki tıkladıktan sonra, tarama programınız indirme işlemini otomatik olarak başlatacak ve kitap bilgisayarınızda belirlenen bir klasöre indirilecektir. Eğer kitabın indirme linkine ulaşamıyorsanız, kitabın bulunduğu internet sitesinde arama özelliğini kullanarak kitabın adını aratabilir ve kitabın sayfasına ulaşarak oradan indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Eğer kitabın indirme linki bulunmuyorsa veya indirme işlemini gerçekleştiremiyorsanız, kitabın yayıncısından veya yazarından izin alarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Hazır CV yapmak ister misiniz? Cevabınız evet ise boş cv indir adresimizi ziyaret edebilirsiniz. https://boscvindir.com/

Yorum yapın