Eriha’nın Duvarları Pdf İndir

Eriha’nın Duvarları
“Diğer kadın çok komik bir tip. Tam bir zenci gibi konuşuyor. Daha önce zenci gibi konuşan bir beyaz hiç görmemiştim. Hayatımda hiç bu kadar şaşırmadım. ‘Tabii ki hayatım, o kadar paran var sonuçta, ne kadar endişeli olduğunu tahmin bile edemiyorum,’ dedi.”

Fred Merrit, son derece saygın bir avukattır ve New York’ta iyi bir üne sahiptir. Müşterilerinin çoğu yaptığı işi takdir eder ama yeni bir mahalleye taşınmaya karar verdiğinde tepkiyle karşılaşır. Yeni mahallesindeki komşuları onun gitmesini ister, hizmetçisi de insanların onu istemediği yerde kalmaması gerektiğini söyler. Bay Merrit, dürüst bir insan ve saygın bir avukat olarak iyi bir üne sahip olmasına rağmen neden tüm bu sorunlarla karşı karşıya kalır? Çünkü o bir Afrikalı Amerikalıdır. Dahası, Harlem’deki Afrikalı Amerikalılar da onun bir beyaz mahallesinde yaşama isteğine tepki gösterirler.

Daha önce Büyücünün Ölümü kitabını yayımladığımız Rudolph Fisher’ın 1928 yılında basılan bu ilk romanı, yalnızca siyahlar ve beyazlar arasındaki değil, aynı zamanda Büyük Buhran döneminde Harlem’deki Afrikalı Amerikalı topluluğu içindeki ırk ilişkilerinin portresini şaşırtıcı derecede çağdaş bir bakış açısıyla ve esprili bir dille çiziyor.

PDF Kitap Nedir?

PDF (Portable Document Format) kitap, bir elektronik belge türüdür. PDF dosyaları, bir yazılım programı kullanılarak oluşturulan ve görüntülenen belgelerdir. PDF dosyaları, yüksek kalitede görüntüleme özelliklerine sahiptir ve genellikle metin, resimler, formlar ve diğer içeriklerin bir arada bulunduğu belgeler olarak kullanılır. Özellikle, PDF dosyalarının yüksek kalitede görüntüleme özelliklerine sahip olması nedeniyle, kitap ve dergi gibi yayınların elektronik versiyonlarını oluşturmak için sıklıkla kullanılır.
Pdf Nasıl İndirilir?

PDF kitap indirme işlemini yapabilmek için öncelikle bir internet tarama programına (örneğin Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer gibi) ihtiyacınız olacak. Daha sonra, indirmek istediğiniz PDF kitabın bulunduğu bir internet sitesine giderek, kitabın indirme linkine tıklamanız gerekmektedir. Linki tıkladıktan sonra, tarama programınız indirme işlemini otomatik olarak başlatacak ve kitap bilgisayarınızda belirlenen bir klasöre indirilecektir. Eğer kitabın indirme linkine ulaşamıyorsanız, kitabın bulunduğu internet sitesinde arama özelliğini kullanarak kitabın adını aratabilir ve kitabın sayfasına ulaşarak oradan indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Eğer kitabın indirme linki bulunmuyorsa veya indirme işlemini gerçekleştiremiyorsanız, kitabın yayıncısından veya yazarından izin alarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Hazır CV yapmak ister misiniz? Cevabınız evet ise boş cv indir adresimizi ziyaret edebilirsiniz. https://boscvindir.com/

Yorum yapın