Fotoğraf Hırsızı Pdf İndir

Fotoğraf Hırsızı
Roman, yaşadığı apartmanda mistik nitelikler taşıyan yaşlı kadının ölümüyle başlıyor. Geriye dönüşler arasında bu ölümün tuhaflığını, arkasında bıraktığı izlerle takip etmeye başlayan ana karakterlerin kendilerini, çevrelerini, hayata bakışlarını sorgulamasıyla devam ediyor.
Roman, deliliğin taşıdığı gizli güçlerle barışmanın hâkim olduğu, çılgınlığı yüklenmeye hazır, gönüllü karakterlerle; bütünüyle kendinden kaçak yaşayan karakterler arasında tarafınızı bulmaya davet ediyor.
İnançların, yeryüzünde görülmeye başladığı anlardan itibaren, gizil güçlerin etkisiyle coşkulara, ezoterik bilişlere, bilinç üstü kavrayışlara ulaştığını düşündüğümüzde, gerçeklik hakkında farklı söyleyişler üstünde durmamız kapalı bilincimizi açmaya yönelik bir hareket olacaktır kuşkusuz.
Zihinsel dünyamızda imajların bir yansıması olarak ortaya çıkan bilinç düzeyimiz bizi nereye sürükleyecek? Yanıtları bulmak ümidiyle çıkacağımız bu yolculukta karşılaşacağımız gerçeklik yüzümüze çarpacak; bu gerçekliğin bizleri getirdiği noktayı kavrayabilmek için ancak kitabın kapağını kapatıp soluklanmamız gerekecek.
Bu kitabın bizleri rasyonel bilinç düzeyinden alıp mistisizmin kollarına atacağına ve kendi içimize ayna tutacağına inanıyorum.

Özlem Gece Eraslan

PDF Kitap Nedir?

PDF (Portable Document Format) kitap, bir elektronik belge türüdür. PDF dosyaları, bir yazılım programı kullanılarak oluşturulan ve görüntülenen belgelerdir. PDF dosyaları, yüksek kalitede görüntüleme özelliklerine sahiptir ve genellikle metin, resimler, formlar ve diğer içeriklerin bir arada bulunduğu belgeler olarak kullanılır. Özellikle, PDF dosyalarının yüksek kalitede görüntüleme özelliklerine sahip olması nedeniyle, kitap ve dergi gibi yayınların elektronik versiyonlarını oluşturmak için sıklıkla kullanılır.
Pdf Nasıl İndirilir?

PDF kitap indirme işlemini yapabilmek için öncelikle bir internet tarama programına (örneğin Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer gibi) ihtiyacınız olacak. Daha sonra, indirmek istediğiniz PDF kitabın bulunduğu bir internet sitesine giderek, kitabın indirme linkine tıklamanız gerekmektedir. Linki tıkladıktan sonra, tarama programınız indirme işlemini otomatik olarak başlatacak ve kitap bilgisayarınızda belirlenen bir klasöre indirilecektir. Eğer kitabın indirme linkine ulaşamıyorsanız, kitabın bulunduğu internet sitesinde arama özelliğini kullanarak kitabın adını aratabilir ve kitabın sayfasına ulaşarak oradan indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Eğer kitabın indirme linki bulunmuyorsa veya indirme işlemini gerçekleştiremiyorsanız, kitabın yayıncısından veya yazarından izin alarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Hazır CV yapmak ister misiniz? Cevabınız evet ise boş cv indir adresimizi ziyaret edebilirsiniz. https://boscvindir.com/

Yorum yapın