Gilliamesk & Öbür Tarafa Götürmeye Kıyamadığım Anılar Pdf İndir

Gilliamesk & Öbür Tarafa Götürmeye Kıyamadığım Anılar
Bu büyük bir olasılıkla benim için tam bir itirafta bulunmanın mümkün olan en iyi zamanı…
Minnesota’nın buz gibi çorak topraklarında geçen gösterişsiz bir çocukluktan Hollywood’un en sıcak sularına, 60’ların ve 70’lerin New York, LA ve Londra’sındaki karşı-kültürünün en uç örneklerine, Terry Gilliam’ın hayatı da en az filmleri kadar canlı ve alışılmadık.
Zaman Haydutları, Brazil, Baron Munchausen’in Maceraları, Balıkçı Kral ve Las Vegas’ta Korku ve Nefret –Monty Python’ın Uçan Sirki’nden söz etmiyoruz bile– gibi filmlerin yönetmeni ilk defa hayatını gözler önüne seriyor. Daha önce gün yüzü görmemiş grafikler, fotoğraflar ve yorumlar tam da Gilliamlık bir tarzda görsel ve sözsel olarak harmanlanmış, hem de ağzı açık bırakan sansürsüz bilgelikler ve hayranlık uyandıran öngörülerle.
Gilliam’ın mezara götürmeye kıyamadığı anılarının müthiş bir yardımcı oyuncu kadrosu –George Harrison, Robin Williams, Jeff Bridges, Robert De Niro, Brad Pitt, Uma Thurman, Johnny Depp, Heath Ledger ve pek kıymetli Pythoncular– kadar Woody Allen’dan Frank Zappa, Gloria Steinem, Robert Crumb, Richard Nixon, Hunter S. Thompson’a dek modern zamanın en ağır topları kendileri olarak arzı endam ediyorlar.
Bu kitap benzeri olmayan yaratıcı bir zihne sınır tanımaz bir bakış ve yirminci yüzyıl sonlarının popüler kültürünün en keyifli portresi.

PDF Kitap Nedir?


PDF (Portable Document Format) kitap, bir elektronik belge türüdür. PDF dosyaları, bir yazılım programı kullanılarak oluşturulan ve görüntülenen belgelerdir. PDF dosyaları, yüksek kalitede görüntüleme özelliklerine sahiptir ve genellikle metin, resimler, formlar ve diğer içeriklerin bir arada bulunduğu belgeler olarak kullanılır. Özellikle, PDF dosyalarının yüksek kalitede görüntüleme özelliklerine sahip olması nedeniyle, kitap ve dergi gibi yayınların elektronik versiyonlarını oluşturmak için sıklıkla kullanılır.

Pdf Nasıl İndirilir?


PDF kitap indirme işlemini yapabilmek için öncelikle bir internet tarama programına (örneğin Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer gibi) ihtiyacınız olacak. Daha sonra, indirmek istediğiniz PDF kitabın bulunduğu bir internet sitesine giderek, kitabın indirme linkine tıklamanız gerekmektedir. Linki tıkladıktan sonra, tarama programınız indirme işlemini otomatik olarak başlatacak ve kitap bilgisayarınızda belirlenen bir klasöre indirilecektir. Eğer kitabın indirme linkine ulaşamıyorsanız, kitabın bulunduğu internet sitesinde arama özelliğini kullanarak kitabın adını aratabilir ve kitabın sayfasına ulaşarak oradan indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Eğer kitabın indirme linki bulunmuyorsa veya indirme işlemini gerçekleştiremiyorsanız, kitabın yayıncısından veya yazarından izin alarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*