Girişkenlik Sanatı Pdf İndir

Girişkenlik Sanatı
Başkalarının Ne Düşündüğünü Önemsemeyi Bırakın ve Kendinizden Emin
 Bir Biçimde Konuşmaya ve “Hayır” Demeye Başlayın
 
Kendinizi sürekli başkalarını memnun etmek için çabalayan biri gibi mi hissediyorsunuz?
Kendi ihtiyaçlarınız pahasına başkalarına teslim mi oluyorsunuz?
Her durumda duygularınızı anlayıp onları kontrol altına alabilmeyi mi arzuluyorsunuz? 
Eleştiri ve olumsuz geribildirimler karşısında nasıl davranacağınıza karar veremiyor musunuz?
 
Pek çok insan, başkalarını memnun edememekten ve beğenilmemekten endişelendiği için girişken davranmaz. Ancak girişken olmak saldırgan davranmak anlamına gelmez. Girişken olmak pasif-agresif veya çıkarcı davranışlara başvurmadan kendinizi güvenle ifade edebilmektir. Sue Bishop Girişkenlik Sanatı’nda, davranış seçiminin önemi, stres kontrolü, özfarkındalık ve özsaygı, sorunlu insanlarla ve zor durumlarla başa çıkmak gibi konulara değiniyor. Ayrıca sosyal hayattaki ve işyerindeki etkileşimlerinizde davranışınızı en iyi şekilde nasıl değiştireceğinizi öğrenebilmeniz için güçlü ve zayıf yönlerinizin daha fazla farkına varmanıza yardımcı olacak basit teknikler sunuyor. Girişkenlik, öğrenilebilen bir beceridir. Örnekler ve pratik alıştırmalarla dolu bu rehber kitap, kendinizi yapıcı bir şekilde ortaya koyarak etkili iletişim kurma yeteneğinizi ortaya çıkarmanızı sağlayacak.

PDF Kitap Nedir?

PDF (Portable Document Format) kitap, bir elektronik belge türüdür. PDF dosyaları, bir yazılım programı kullanılarak oluşturulan ve görüntülenen belgelerdir. PDF dosyaları, yüksek kalitede görüntüleme özelliklerine sahiptir ve genellikle metin, resimler, formlar ve diğer içeriklerin bir arada bulunduğu belgeler olarak kullanılır. Özellikle, PDF dosyalarının yüksek kalitede görüntüleme özelliklerine sahip olması nedeniyle, kitap ve dergi gibi yayınların elektronik versiyonlarını oluşturmak için sıklıkla kullanılır.
Pdf Nasıl İndirilir?

PDF kitap indirme işlemini yapabilmek için öncelikle bir internet tarama programına (örneğin Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer gibi) ihtiyacınız olacak. Daha sonra, indirmek istediğiniz PDF kitabın bulunduğu bir internet sitesine giderek, kitabın indirme linkine tıklamanız gerekmektedir. Linki tıkladıktan sonra, tarama programınız indirme işlemini otomatik olarak başlatacak ve kitap bilgisayarınızda belirlenen bir klasöre indirilecektir. Eğer kitabın indirme linkine ulaşamıyorsanız, kitabın bulunduğu internet sitesinde arama özelliğini kullanarak kitabın adını aratabilir ve kitabın sayfasına ulaşarak oradan indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Eğer kitabın indirme linki bulunmuyorsa veya indirme işlemini gerçekleştiremiyorsanız, kitabın yayıncısından veya yazarından izin alarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Hazır CV yapmak ister misiniz? Cevabınız evet ise boş cv indir adresimizi ziyaret edebilirsiniz. https://boscvindir.com/

Yorum yapın