Günler Arasında Pdf İndir

Günler Arasında
“Otobüs durdu. Allah’ın işi olsa gerek ilk defa duran bir otobüs bu kadar dikkatimi çekti. Şimdi dönüp bakıyorum da yaşanılması gerekiyormuş o günün. Görülmesi gerekiyormuş o gün o insanların. Ne hoş. Bir grup çocuk indi ilkin. Şen şakrak bir hâlde, tepelerinde taşıdıkları süper kahraman çantalarıyla neşeli kahkahalar atıp mahallinin mutluluk kotasını dolduruyorlardı. Takım elbiseli, gözlüklü bir beyefendi indi akabinde. Komplo kuracakmışçasına etrafına bakıyordu sinsi sinsi. Elinde pazar torbalarıyla; maruluyla, turpuyla bir teyze indi besmele çekerek. Yönünü yadırgadı. Sağa mı sola mı gideceğini bilemeden bir yöne koyuldu aklındaki soru işaretleriyle birlikte. Sonra o indi; yorgun, bıkkın, hayattan sıkılmış o mavi gözleriyle etrafa bakan gizemli kız.”

Daha önce Bir Zamanlar isimli kitabıyla sevdiğimiz Samet Taşdan, bu kez bir öykü kitabıyla, farklı bir dil deniyor. Renkleri, sokaktan gelen gürültüyü, taşra kültürünü, babasız büyüyenleri, bırakıp gidenleri, kalabalıkta yalnız hisseden insanların hikayesini anlatıyor. Günler Arasında, soğuktan uykumuzu kaçıran gecelere sıcacık hikayeler bırakıyor. Alengirli olmayan, gösterişten uzak, sade fakat geleceğe umutla fısıldayan sesiyle bizleri Güneş’in doğuşuna şahit kılıyor.

PDF Kitap Nedir?

PDF (Portable Document Format) kitap, bir elektronik belge türüdür. PDF dosyaları, bir yazılım programı kullanılarak oluşturulan ve görüntülenen belgelerdir. PDF dosyaları, yüksek kalitede görüntüleme özelliklerine sahiptir ve genellikle metin, resimler, formlar ve diğer içeriklerin bir arada bulunduğu belgeler olarak kullanılır. Özellikle, PDF dosyalarının yüksek kalitede görüntüleme özelliklerine sahip olması nedeniyle, kitap ve dergi gibi yayınların elektronik versiyonlarını oluşturmak için sıklıkla kullanılır.
Pdf Nasıl İndirilir?

PDF kitap indirme işlemini yapabilmek için öncelikle bir internet tarama programına (örneğin Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer gibi) ihtiyacınız olacak. Daha sonra, indirmek istediğiniz PDF kitabın bulunduğu bir internet sitesine giderek, kitabın indirme linkine tıklamanız gerekmektedir. Linki tıkladıktan sonra, tarama programınız indirme işlemini otomatik olarak başlatacak ve kitap bilgisayarınızda belirlenen bir klasöre indirilecektir. Eğer kitabın indirme linkine ulaşamıyorsanız, kitabın bulunduğu internet sitesinde arama özelliğini kullanarak kitabın adını aratabilir ve kitabın sayfasına ulaşarak oradan indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Eğer kitabın indirme linki bulunmuyorsa veya indirme işlemini gerçekleştiremiyorsanız, kitabın yayıncısından veya yazarından izin alarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Hazır CV yapmak ister misiniz? Cevabınız evet ise boş cv indir adresimizi ziyaret edebilirsiniz. https://boscvindir.com/

Yorum yapın