Hedef Dünya Hakimiyeti Pdf İndir

Hedef Dünya Hakimiyeti
İki kutuplu dünya düzeni içerisinde hedeflerine ulaşamayacakları kanaatine varan yeni dünyanın efendileri, ABD’nin süper güç olduğu tek kutuplu bir dünya düzeni dizayn ettiler. Tevrat’ta bahsi geçen, Vaad Edilmiş Topraklar’da merkezi Kudüs olacak, Büyük İsrail Devleti’ni kurarak, dünyayı tek elden yönetmeyi amaçlamışlardır. Bu amaca ulaşmak için birçok gizemli örgüt kurulmuştur. Kitabımızda tanıtmaya çalıştığımız bu örgütler, “Hümanizm” ve “dünya kardeşliği” gibi söylemleri öne çıkararak asıl niyetlerini her zaman gizlemişlerdir. Dünyadaki çoğu politikacıyı, bürokratı, sanatçıyı, iş adamını, özetle ülkeleri yöneten kilit konumundaki insanları kâh tehditle, şantajla, çoğu zaman maddi ve manevi ikbal sunarak satın almaktadırlar. Bu yolla ülkeleri, dolayısıyla da dünyayı kontrol etmeye muvaffak olmuşlardır.

Amaçlarına ulaşmak adına; savaş çıkarmaktan katliamlara, soykırımdan darbelere, kargaşa çıkarmaktan suni ekonomik saldırılara kadar her yolu mubah görmektedirler.
Bu kitabı yazarak; ülkemizde ve dünyada meydana gelen birçok olayın, bize gösterilenden çok farklı olduğu gerçeğine dikkat çekerek, son yıllarda küreselcilere ve amaçla- rina yönelik artmakta olan politik farkındalığa bir nebze de olsa katkı sunabilmeyi umuyorum.

PDF Kitap Nedir?

PDF (Portable Document Format) kitap, bir elektronik belge türüdür. PDF dosyaları, bir yazılım programı kullanılarak oluşturulan ve görüntülenen belgelerdir. PDF dosyaları, yüksek kalitede görüntüleme özelliklerine sahiptir ve genellikle metin, resimler, formlar ve diğer içeriklerin bir arada bulunduğu belgeler olarak kullanılır. Özellikle, PDF dosyalarının yüksek kalitede görüntüleme özelliklerine sahip olması nedeniyle, kitap ve dergi gibi yayınların elektronik versiyonlarını oluşturmak için sıklıkla kullanılır.
Pdf Nasıl İndirilir?

PDF kitap indirme işlemini yapabilmek için öncelikle bir internet tarama programına (örneğin Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer gibi) ihtiyacınız olacak. Daha sonra, indirmek istediğiniz PDF kitabın bulunduğu bir internet sitesine giderek, kitabın indirme linkine tıklamanız gerekmektedir. Linki tıkladıktan sonra, tarama programınız indirme işlemini otomatik olarak başlatacak ve kitap bilgisayarınızda belirlenen bir klasöre indirilecektir. Eğer kitabın indirme linkine ulaşamıyorsanız, kitabın bulunduğu internet sitesinde arama özelliğini kullanarak kitabın adını aratabilir ve kitabın sayfasına ulaşarak oradan indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Eğer kitabın indirme linki bulunmuyorsa veya indirme işlemini gerçekleştiremiyorsanız, kitabın yayıncısından veya yazarından izin alarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Hazır CV yapmak ister misiniz? Cevabınız evet ise boş cv indir adresimizi ziyaret edebilirsiniz. https://boscvindir.com/

Yorum yapın