Hicaz Yolculuğu & Hac Hatıraları 1910-1940 Pdf İndir

Hicaz Yolculuğu & Hac Hatıraları 1910-1940
Önceki yüzyılın önde gelen Arap siyaset ve edebiyat adamı Emir Şekib Arslan 1869 1946 Hicaz Hatıralarında yaşadıkları ve bildikleriyle günümüze ayna tutmaktadır Mekke i Mükerreme Tarihte Arafat Arafatta Vakfe ve Hac Kafileleri Tavaf ve Ziyaret Rehberleri Mekkede Su Kaynakları Hicazda ve Sıcak Ülkelerde Suyun ve Yeşilliğin Tadı Zübeyde Hanımın Eseri Medeniyet aşığı Müslüman Sultanların Bayındırlık İşleri Müslüman Hükümetlerin Haremeyn i Şerifeyn Vakıflarına Düşmanlıkları Sömürgecilerin İslam Vakıflarını Yok Etmeleri Arap Panayırları Hicazda ve Arabistan Yarımadasındaki Madenler Mekke Medine ve Medinenin Kuzeyindeki Kabileler Taif Coğrafi ve Askeri Önemi Rasûlullahın Taifi Fethi Taife Yerleşen Sahabiler Taifte Arap Medeniyeti ve Eserleri Osmanlı Zamanında Komuta Merkezi Oluşu Mithat Paşa ve Damat Mahmud Paşanın Öldürülmesi EK I Eski Arap Tarihi 2 İlmül Ensab Etnoloji .

PDF Kitap Nedir?


PDF (Portable Document Format) kitap, bir elektronik belge türüdür. PDF dosyaları, bir yazılım programı kullanılarak oluşturulan ve görüntülenen belgelerdir. PDF dosyaları, yüksek kalitede görüntüleme özelliklerine sahiptir ve genellikle metin, resimler, formlar ve diğer içeriklerin bir arada bulunduğu belgeler olarak kullanılır. Özellikle, PDF dosyalarının yüksek kalitede görüntüleme özelliklerine sahip olması nedeniyle, kitap ve dergi gibi yayınların elektronik versiyonlarını oluşturmak için sıklıkla kullanılır.

Pdf Nasıl İndirilir?


PDF kitap indirme işlemini yapabilmek için öncelikle bir internet tarama programına (örneğin Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer gibi) ihtiyacınız olacak. Daha sonra, indirmek istediğiniz PDF kitabın bulunduğu bir internet sitesine giderek, kitabın indirme linkine tıklamanız gerekmektedir. Linki tıkladıktan sonra, tarama programınız indirme işlemini otomatik olarak başlatacak ve kitap bilgisayarınızda belirlenen bir klasöre indirilecektir. Eğer kitabın indirme linkine ulaşamıyorsanız, kitabın bulunduğu internet sitesinde arama özelliğini kullanarak kitabın adını aratabilir ve kitabın sayfasına ulaşarak oradan indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Eğer kitabın indirme linki bulunmuyorsa veya indirme işlemini gerçekleştiremiyorsanız, kitabın yayıncısından veya yazarından izin alarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*