Huzursuz Ruhlar Abed Pdf İndir

Huzursuz Ruhlar Abed
Karadut-Ankara
Her şey bir sabah sayfayı sağa kaydırmakla başlamıştı, Zaman henüz geçmeden, bir sesle yatağın verdiği huzursuzluktan uyanmıştım. Ankara’daydım, kasvetin merkezindeydim. Uzaklardan gelen sinyalleri almış, tekrar sinyallere çeviren bir telefon gibiydi beynim. Tek yaptığı iletmekti ancak yoruyordu, kendime yer edindirmiyordu. Sabah ezanı daha okunmadan kalkıp, sesle irkilirken olacaklardan hiç haberim yoktu. Keşke de olsaydı diyordum. Çünkü en taze hissi, duyguyu ve düşünceyi çürüten bir hisse dönecekti zaman geçtikçe.
Soğuk bir sokağın köşesinde bir fincan kahve ile başlayıp, yeni serilmiş çarşaflarda uyanacaktı bedenim. Ruhum henüz düşmemiş olacaktı yerinde güvende hala uyuyor olacaktı. Bir fincan kahve ile başlayıp anları daha değerli kılmak için bedenimi sunacağım kimin aklına gelirdi. Sağdan en sondaki oda yangın merdivenine yakın 456 numaralı kapı. İşte kovulmanın, düşmenin başladığı yer burasıydı. Kızılay meydanının arkasında kenarda ilişik kalmış butik oteldi. Bu anlarda ne olacaktı? Çarşaf henüz kurumamışken şafak sökerken tekrar yollara düşülecekti. İşte ruhum çarşafın kurumaya başlayacağı sırada uyanacak, gözyaşlarım ile ıslanacaktı.
Bilinmeyen yer Araf’a düştüğü bu çarşaflardı…

PDF Kitap Nedir?

PDF (Portable Document Format) kitap, bir elektronik belge türüdür. PDF dosyaları, bir yazılım programı kullanılarak oluşturulan ve görüntülenen belgelerdir. PDF dosyaları, yüksek kalitede görüntüleme özelliklerine sahiptir ve genellikle metin, resimler, formlar ve diğer içeriklerin bir arada bulunduğu belgeler olarak kullanılır. Özellikle, PDF dosyalarının yüksek kalitede görüntüleme özelliklerine sahip olması nedeniyle, kitap ve dergi gibi yayınların elektronik versiyonlarını oluşturmak için sıklıkla kullanılır.
Pdf Nasıl İndirilir?

PDF kitap indirme işlemini yapabilmek için öncelikle bir internet tarama programına (örneğin Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer gibi) ihtiyacınız olacak. Daha sonra, indirmek istediğiniz PDF kitabın bulunduğu bir internet sitesine giderek, kitabın indirme linkine tıklamanız gerekmektedir. Linki tıkladıktan sonra, tarama programınız indirme işlemini otomatik olarak başlatacak ve kitap bilgisayarınızda belirlenen bir klasöre indirilecektir. Eğer kitabın indirme linkine ulaşamıyorsanız, kitabın bulunduğu internet sitesinde arama özelliğini kullanarak kitabın adını aratabilir ve kitabın sayfasına ulaşarak oradan indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Eğer kitabın indirme linki bulunmuyorsa veya indirme işlemini gerçekleştiremiyorsanız, kitabın yayıncısından veya yazarından izin alarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Hazır CV yapmak ister misiniz? Cevabınız evet ise boş cv indir adresimizi ziyaret edebilirsiniz. https://boscvindir.com/

Yorum yapın