Hz. Sara ve Hz. Hacer Pdf İndir

Hz. Sara ve Hz. Hacer
Tarih sahnesine göz attığımızda müslüman kadınları; kurtuluş sancağını omuzlayarak en önde ilerlediklerini, “Sirac-ı Münir/Işık saçan bir kandil” gibi herkese yol gösterdiklerini, dalalet ve karanlığında “Hidayet Misbahı/Hidayet Işığı” gibi insanlığın yolunu aydınlattıklarını ve felaket bataklığında “Kurtuluş Gemisi” olduklarını görürüz.

İbrahim Halilullah’ın tevid mücadelesinde, O’nun yanında Sara ile Hacer’i görürsün.

Sara; İslam’ın kadın konusunda izlediği devrimci tutum bir mihenk taşıdır. Allah (c.c.)O2na, bir peygamber eş olmayı nasip eyledi.

Hacer, özgürlük ve güvenliğini imanla garanti altına almış, kimlik ve kişiliğini bedel ödeyerek bulmuş, izzet ve şerefi vazgeçilmeyecekdeğerler arasında bilmiş bir kadın.

PDF Kitap Nedir?

PDF (Portable Document Format) kitap, bir elektronik belge türüdür. PDF dosyaları, bir yazılım programı kullanılarak oluşturulan ve görüntülenen belgelerdir. PDF dosyaları, yüksek kalitede görüntüleme özelliklerine sahiptir ve genellikle metin, resimler, formlar ve diğer içeriklerin bir arada bulunduğu belgeler olarak kullanılır. Özellikle, PDF dosyalarının yüksek kalitede görüntüleme özelliklerine sahip olması nedeniyle, kitap ve dergi gibi yayınların elektronik versiyonlarını oluşturmak için sıklıkla kullanılır.
Pdf Nasıl İndirilir?

PDF kitap indirme işlemini yapabilmek için öncelikle bir internet tarama programına (örneğin Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer gibi) ihtiyacınız olacak. Daha sonra, indirmek istediğiniz PDF kitabın bulunduğu bir internet sitesine giderek, kitabın indirme linkine tıklamanız gerekmektedir. Linki tıkladıktan sonra, tarama programınız indirme işlemini otomatik olarak başlatacak ve kitap bilgisayarınızda belirlenen bir klasöre indirilecektir. Eğer kitabın indirme linkine ulaşamıyorsanız, kitabın bulunduğu internet sitesinde arama özelliğini kullanarak kitabın adını aratabilir ve kitabın sayfasına ulaşarak oradan indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Eğer kitabın indirme linki bulunmuyorsa veya indirme işlemini gerçekleştiremiyorsanız, kitabın yayıncısından veya yazarından izin alarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Hazır CV yapmak ister misiniz? Cevabınız evet ise boş cv indir adresimizi ziyaret edebilirsiniz. https://boscvindir.com/

Yorum yapın