İçeride Biri Var Pdf İndir

İçeride Biri Var
Sevgili okuyucu

Kitabı okurken, bazen dindar bir adamla bazen de bir tanrı tanımazla, bazen depresyonlarla boğuşan bir nihilistle bazen de bütün cevapları bildiğini sanan bir mutluluk vaiziyle karşılaşacaksın. Bunun nedenleri: Yazıların kronolojik bir sıra takip etmiyor ve kafamın tam da böyle karmaşık oluşudur. Sadakat duyduğum tek şey, onu doğru bir şekilde resmetmek. Hiçbir şeyin savunucusu değilim, kendimi ve hayatı tanımak ve tarif etmek dışında bir emelim yok. Yazıyı yazdığım anda nasıl düşünüyor, nasıl hissediyorsam öyle yazdım. Ben değiştiğim için yazılar da belli ölçüde değişti. Gerçek kronolojiyi sana söylemeyeceğim çünkü zaten herkes kendini hangi yazıda bulursa onu alacak içine. Niye o yazının başka bir yazıyla aşıldığını söyleyerek mideni bulandırayım? Yeterince uygun bir bilinç düzeyindeysen hangisinin bir sonraki aşama olduğunu çözeceksindir.

Ama şu kadarını söyleyeyim: 2003 senesinde Cemil Meriç’in Jurnal’ini okuduğumdan beri yazıyorum. Hiçbir şeyi yeterince sürdüremesem de yazmayı sürdürdüm. Fakat 2016 yılında, yâni kırkıma bir sene kala kafamda hızlı ve önemli değişimler olmaya başladı. Peygamberlik insana kırk yaş civarında veriliyor belli ki. O birkaç senede yaşadığım değişimi ömrümün hiçbir döneminde yaşamadım. Sanki o güne kadar sorularıyla boğuştuğum şeylerin cevaplarını bulmaya başladım. Kafamda bir kuram oluşmaya, düşüncelerim tutarlı ağlarla birbirine bağlanmaya başladı. Depresyonlarım geçti, büyük bir iç huzuru hissetmeye başladım. Üretkenliğim arttı, daha önceki yıllarda yazdığım kadar yazıyı o birkaç senede yazdım. Yazıların bazıları cevap arıyor, bazıları cevap veriyor gibiyse ondandır.

Gözlerinden öper, iyi okumalar dilerim. Bu arada, sonucun baştan gösterildiği bir roman gibi başlıyoruz. İlk yazımız, “Ölüm”. Evet, yazar sonunda ölüyor, yâni muhtemelen.

PDF Kitap Nedir?

PDF (Portable Document Format) kitap, bir elektronik belge türüdür. PDF dosyaları, bir yazılım programı kullanılarak oluşturulan ve görüntülenen belgelerdir. PDF dosyaları, yüksek kalitede görüntüleme özelliklerine sahiptir ve genellikle metin, resimler, formlar ve diğer içeriklerin bir arada bulunduğu belgeler olarak kullanılır. Özellikle, PDF dosyalarının yüksek kalitede görüntüleme özelliklerine sahip olması nedeniyle, kitap ve dergi gibi yayınların elektronik versiyonlarını oluşturmak için sıklıkla kullanılır.
Pdf Nasıl İndirilir?

PDF kitap indirme işlemini yapabilmek için öncelikle bir internet tarama programına (örneğin Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer gibi) ihtiyacınız olacak. Daha sonra, indirmek istediğiniz PDF kitabın bulunduğu bir internet sitesine giderek, kitabın indirme linkine tıklamanız gerekmektedir. Linki tıkladıktan sonra, tarama programınız indirme işlemini otomatik olarak başlatacak ve kitap bilgisayarınızda belirlenen bir klasöre indirilecektir. Eğer kitabın indirme linkine ulaşamıyorsanız, kitabın bulunduğu internet sitesinde arama özelliğini kullanarak kitabın adını aratabilir ve kitabın sayfasına ulaşarak oradan indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Eğer kitabın indirme linki bulunmuyorsa veya indirme işlemini gerçekleştiremiyorsanız, kitabın yayıncısından veya yazarından izin alarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Hazır CV yapmak ister misiniz? Cevabınız evet ise boş cv indir adresimizi ziyaret edebilirsiniz. https://boscvindir.com/

Yorum yapın