İnci Zamanı Pdf İndir

İnci Zamanı
İclâl Nur’un otuz öyküsü… Yazar, sözün gücüyle ve zamanın tozuyla birer inci tanesi kılmış öykülerini.
 
Hayatın bin bir görüntüsü var; Türkçenin ışıklı denizinde, inci bütünlüğündeki bu öykülerde… Türkçe ışıldayan bu öykülerle duyguya, düşe ve gerçeğe dokunuyorsunuz.
 
Edebiyatımıza “İnci Zamanı”nın yalın ve derin çağrışımlı  öyküleriyle katılıyor, İclâl Nur.
 
Onun kaleminde bireysel olanın ortak insanlık acılarına dönüştüğünü, hepimizin öyküsü olduğunu okuyoruz.
 
Her öykü, zamanı ve derini gören bir kalemin sırrını taşıyor okura. Yalınlığında gerçeği edebiyata dönüştüren bir ustalık; bilgece bir duruş var.
Çiğdem Ülker

PDF Kitap Nedir?

PDF (Portable Document Format) kitap, bir elektronik belge türüdür. PDF dosyaları, bir yazılım programı kullanılarak oluşturulan ve görüntülenen belgelerdir. PDF dosyaları, yüksek kalitede görüntüleme özelliklerine sahiptir ve genellikle metin, resimler, formlar ve diğer içeriklerin bir arada bulunduğu belgeler olarak kullanılır. Özellikle, PDF dosyalarının yüksek kalitede görüntüleme özelliklerine sahip olması nedeniyle, kitap ve dergi gibi yayınların elektronik versiyonlarını oluşturmak için sıklıkla kullanılır.
Pdf Nasıl İndirilir?

PDF kitap indirme işlemini yapabilmek için öncelikle bir internet tarama programına (örneğin Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer gibi) ihtiyacınız olacak. Daha sonra, indirmek istediğiniz PDF kitabın bulunduğu bir internet sitesine giderek, kitabın indirme linkine tıklamanız gerekmektedir. Linki tıkladıktan sonra, tarama programınız indirme işlemini otomatik olarak başlatacak ve kitap bilgisayarınızda belirlenen bir klasöre indirilecektir. Eğer kitabın indirme linkine ulaşamıyorsanız, kitabın bulunduğu internet sitesinde arama özelliğini kullanarak kitabın adını aratabilir ve kitabın sayfasına ulaşarak oradan indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Eğer kitabın indirme linki bulunmuyorsa veya indirme işlemini gerçekleştiremiyorsanız, kitabın yayıncısından veya yazarından izin alarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Hazır CV yapmak ister misiniz? Cevabınız evet ise boş cv indir adresimizi ziyaret edebilirsiniz. https://boscvindir.com/

Yorum yapın