Industry 5.0 = Industry 4.0 + Society 5.0 Technology For People Pdf İndir

Industry 5.0 = Industry 4.0 + Society 5.0 Technology For People
The Industry 5.0 (I 5.0) is originated from I4.0. The main idea behind I 5.0 is to reach Man_Machine (M/C)-Robot collaboration by using I 4.0 technologies. I 5.0 is not a threat for human existence; on the contrary, it is for the benefit of human being.
 
The days of pandemic, which we are living in, shows to enterprises that to accelerate in digitalization is become more important and must be urgently implemented than ever before. Online education, online shopping, online MD appointment etc. emerges and suddenly become a part of our normal life. People manage and monitor their business ventures at home without going the facility via Apps, or online communication Technolo­gies.
 
This book aims to explain the basics of components and technologies of I 5.0: IoT, CPS, AI, MR, XR, AR, 5D printers, 5G Technologies, Energy harvesting, Bio-economy, Synthetic Biology, Bionics, CoBots, etc. In this book, it is also mentioned about new subjects emerged in I5.0 such as GIG economy, Mass Personalization, Crowdsourcing, Block chain Technology, etc.
   
The book gives brief information about I 5.0 background, practices and implementation to the theoreticians and practitioners.

PDF Kitap Nedir?

PDF (Portable Document Format) kitap, bir elektronik belge türüdür. PDF dosyaları, bir yazılım programı kullanılarak oluşturulan ve görüntülenen belgelerdir. PDF dosyaları, yüksek kalitede görüntüleme özelliklerine sahiptir ve genellikle metin, resimler, formlar ve diğer içeriklerin bir arada bulunduğu belgeler olarak kullanılır. Özellikle, PDF dosyalarının yüksek kalitede görüntüleme özelliklerine sahip olması nedeniyle, kitap ve dergi gibi yayınların elektronik versiyonlarını oluşturmak için sıklıkla kullanılır.
Pdf Nasıl İndirilir?

PDF kitap indirme işlemini yapabilmek için öncelikle bir internet tarama programına (örneğin Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer gibi) ihtiyacınız olacak. Daha sonra, indirmek istediğiniz PDF kitabın bulunduğu bir internet sitesine giderek, kitabın indirme linkine tıklamanız gerekmektedir. Linki tıkladıktan sonra, tarama programınız indirme işlemini otomatik olarak başlatacak ve kitap bilgisayarınızda belirlenen bir klasöre indirilecektir. Eğer kitabın indirme linkine ulaşamıyorsanız, kitabın bulunduğu internet sitesinde arama özelliğini kullanarak kitabın adını aratabilir ve kitabın sayfasına ulaşarak oradan indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Eğer kitabın indirme linki bulunmuyorsa veya indirme işlemini gerçekleştiremiyorsanız, kitabın yayıncısından veya yazarından izin alarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Hazır CV yapmak ister misiniz? Cevabınız evet ise boş cv indir adresimizi ziyaret edebilirsiniz. https://boscvindir.com/

Yorum yapın