İş’in Sırrı & Başarılı Girişimciliğin Anahtarı Pdf İndir

İş’in Sırrı & Başarılı Girişimciliğin Anahtarı
Girişimcilik üzerine verdiği eğitimlerle nitelikli girişimciler yetiştirilmesine önemli katkıları olan Odamız Ticaret Sicil Müdürü Veysel DONMAZ’ın yazdığı bu kitap ile; girişimci olmak, işini büyütmek isteyen herkese yardımcı olacağına inanıyorum.
M. Arif PARMAKSIZ
NTSO ve GTİAŞ Yönetim Kurulları Başkanı/ TEPAV Yönetim Kurulu Üyesi
 
Uzun emek ve uğraş verilerek hazırlanan bu kitapta yola çıkmadan yol’un tarifini bulacaksınız. Yapılacak olan girişimde kılavuz olacak bu bilgiler yarınlara daha başarılı girişimlerin ortaya çıkmasına ve karşılaşılacak olan kayıpların azaltılmasını sağlayacaktır.
Cevahir Asuman YAZMACI
TOBB Kadın Girişimciler Kurulu Başkan Yrd.
 
Fikrimizi hayata geçirirken, nelerle karşılaşacağımızı bilmemiz çok önemli. Bu kitap iş dünyasına adım atan herkesin başucu kitabı olması gereken bir kılavuz. Bugün olmasa bile yarın aklınızdaki fikri nasıl hayata geçirmeniz gerektiğini gösteren, cesaretinizi kırmayan ama gerekli bilgileri gözünüzün önüne seren, önemli bir yol gösterici. Kolay anlatım dili ile sizi çok daha fazla heyecanlandıracaktır
Melisa TOKGÖZ MUTLU
TOBB Kadın Girişimciler Kurulu Başkan Yrd. / TİM Yönetim Kurulu Üyesi
 
Tarih, ezelden beri nitelik ve niceliğin mücadelesine sahne olagelmiştir. Niteliğin galip geldiği her safhada insanlık önemli atılımlar yapmıştır. Sevgili Veysel DONMAZ bu müstesna eserinde “Nitelikli Girişimcilik” kavramı üzerine vurgu yaparak girişimcilik ekosistemine yeni bir perspektif kazandırıyor.
Cihat ALAGÖZ
TOBB Genç Girişimciler Kurulu Başkan Yrd.
 
Yeni bir iş kurmaya karar vermek; tohum ekmeye, fidan dikmeye benzer şefkat ister, sabır ister,sevgi ister, emek ister ,zaman ister , Louis Pasteur ‘ın dediği gibi “Şans yalnızca hazır olan zihinlere güler.” hazır değilseniz fırsatların elini uzattığını göremeyebilirsiniz.
Sayın Veysel Donmaz ‘ın kaleme almış olduğu İŞ’in SIRRI kitabı ,girişimciliğin tüm adımlarını anlatan güzel bir yol haritası ile bizleri buluşturuyor.
Fatma AYDOĞDU
TOBB Kadın Girişimciler Kurul Üyesi
 
“İş’in Sırrı” kendini tanımak, farklı olanı bulmak ve riskini hesaplayarak sağlam adımlarla ilerlemek isteyen girişimciler için tam bir yol haritası niteliğinde.
İsmail HAZNEDAR
2015 JCI Dünya Başkanı/Gain Global Kurucusu ve CEO

PDF Kitap Nedir?

PDF (Portable Document Format) kitap, bir elektronik belge türüdür. PDF dosyaları, bir yazılım programı kullanılarak oluşturulan ve görüntülenen belgelerdir. PDF dosyaları, yüksek kalitede görüntüleme özelliklerine sahiptir ve genellikle metin, resimler, formlar ve diğer içeriklerin bir arada bulunduğu belgeler olarak kullanılır. Özellikle, PDF dosyalarının yüksek kalitede görüntüleme özelliklerine sahip olması nedeniyle, kitap ve dergi gibi yayınların elektronik versiyonlarını oluşturmak için sıklıkla kullanılır.
Pdf Nasıl İndirilir?

PDF kitap indirme işlemini yapabilmek için öncelikle bir internet tarama programına (örneğin Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer gibi) ihtiyacınız olacak. Daha sonra, indirmek istediğiniz PDF kitabın bulunduğu bir internet sitesine giderek, kitabın indirme linkine tıklamanız gerekmektedir. Linki tıkladıktan sonra, tarama programınız indirme işlemini otomatik olarak başlatacak ve kitap bilgisayarınızda belirlenen bir klasöre indirilecektir. Eğer kitabın indirme linkine ulaşamıyorsanız, kitabın bulunduğu internet sitesinde arama özelliğini kullanarak kitabın adını aratabilir ve kitabın sayfasına ulaşarak oradan indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Eğer kitabın indirme linki bulunmuyorsa veya indirme işlemini gerçekleştiremiyorsanız, kitabın yayıncısından veya yazarından izin alarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Hazır CV yapmak ister misiniz? Cevabınız evet ise boş cv indir adresimizi ziyaret edebilirsiniz. https://boscvindir.com/

Yorum yapın