İslam’ı Öğreniyorum / Değerler Eğitim Seti 1 Pdf İndir

İslam’ı Öğreniyorum / Değerler Eğitim Seti 1
Sevgili Çocuklar;
Kur’an’ı anlamaya başladıkça İslam’ı, “İslam’ın Şartları”ndan ibaret olmadığını öğrenirsiniz.
 
Çocukken daha somut ve kolay öğrenmemizi sağlamak için kullanılan İslam’ın şartları, bugün hala belli bir yaşa gelmiş kişiler tarafından İslam’ın kendisi zannedilmektedir.
 
Eğer çocuklara İslam’ın esasları öğretilecekse, Kur’an üzerinden öğretilmelidir.
 
İslam’ı Kur’an üzerinden öğrenen çocuklar bir aşama sonrasında, İslam’ın esaslar üzerinden değil, değerler üzerinden anlaşılması gerektiğini göreceklerdir.
 
Çünkü Kur’an İslam’ı “Değerler Dini” olarak tanımlamış ve alanını yaşamın kendisi kadar geniş tutmuştur.

PDF Kitap Nedir?


PDF (Portable Document Format) kitap, bir elektronik belge türüdür. PDF dosyaları, bir yazılım programı kullanılarak oluşturulan ve görüntülenen belgelerdir. PDF dosyaları, yüksek kalitede görüntüleme özelliklerine sahiptir ve genellikle metin, resimler, formlar ve diğer içeriklerin bir arada bulunduğu belgeler olarak kullanılır. Özellikle, PDF dosyalarının yüksek kalitede görüntüleme özelliklerine sahip olması nedeniyle, kitap ve dergi gibi yayınların elektronik versiyonlarını oluşturmak için sıklıkla kullanılır.

Pdf Nasıl İndirilir?


PDF kitap indirme işlemini yapabilmek için öncelikle bir internet tarama programına (örneğin Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer gibi) ihtiyacınız olacak. Daha sonra, indirmek istediğiniz PDF kitabın bulunduğu bir internet sitesine giderek, kitabın indirme linkine tıklamanız gerekmektedir. Linki tıkladıktan sonra, tarama programınız indirme işlemini otomatik olarak başlatacak ve kitap bilgisayarınızda belirlenen bir klasöre indirilecektir. Eğer kitabın indirme linkine ulaşamıyorsanız, kitabın bulunduğu internet sitesinde arama özelliğini kullanarak kitabın adını aratabilir ve kitabın sayfasına ulaşarak oradan indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Eğer kitabın indirme linki bulunmuyorsa veya indirme işlemini gerçekleştiremiyorsanız, kitabın yayıncısından veya yazarından izin alarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*