Jonathan Livingston Seagull Pdf İndir

Jonathan Livingston Seagull
This bestselling modern classic, reissued with a beautiful new cover design, is a story for people who want to follow their dreams and make their own rules and has inspired people for decades.
‘Most gulls don’t bother to learn more than the simplest facts of flight – how to get from shore to food and back again,’ writes author Richard Bach in this allegory about a unique bird named Jonathan Livingston Seagull. ‘For most gulls it is not flying that matters, but eating. For this gull, though, it was not eating that mattered, but flight.’ Flight is indeed the metaphor that makes this story soar.
This bestselling modern classic is a fable about seeking a higher purpose in life, even if your flock, tribe or neighbourhood finds your ambition threatening (at one point our beloved gull is even banished from his flock). By not compromising his higher vision, Jonathan learns the meaning of love and kindness and gets the ultimate payoff – transcendence.
The dreamy illustrations by Russell Munson provide just the right illustrations for this spirituality classic that has inspired thousands of readers to follow their own path in life and so fulfill their true potential.

PDF Kitap Nedir?


PDF (Portable Document Format) kitap, bir elektronik belge türüdür. PDF dosyaları, bir yazılım programı kullanılarak oluşturulan ve görüntülenen belgelerdir. PDF dosyaları, yüksek kalitede görüntüleme özelliklerine sahiptir ve genellikle metin, resimler, formlar ve diğer içeriklerin bir arada bulunduğu belgeler olarak kullanılır. Özellikle, PDF dosyalarının yüksek kalitede görüntüleme özelliklerine sahip olması nedeniyle, kitap ve dergi gibi yayınların elektronik versiyonlarını oluşturmak için sıklıkla kullanılır.

Pdf Nasıl İndirilir?


PDF kitap indirme işlemini yapabilmek için öncelikle bir internet tarama programına (örneğin Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer gibi) ihtiyacınız olacak. Daha sonra, indirmek istediğiniz PDF kitabın bulunduğu bir internet sitesine giderek, kitabın indirme linkine tıklamanız gerekmektedir. Linki tıkladıktan sonra, tarama programınız indirme işlemini otomatik olarak başlatacak ve kitap bilgisayarınızda belirlenen bir klasöre indirilecektir. Eğer kitabın indirme linkine ulaşamıyorsanız, kitabın bulunduğu internet sitesinde arama özelliğini kullanarak kitabın adını aratabilir ve kitabın sayfasına ulaşarak oradan indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Eğer kitabın indirme linki bulunmuyorsa veya indirme işlemini gerçekleştiremiyorsanız, kitabın yayıncısından veya yazarından izin alarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*