Julia: Bir Kriminoloğun Maceraları / Moda Cinayetleri- 80 Pdf İndir

Julia: Bir Kriminoloğun Maceraları / Moda Cinayetleri- 80
MODA CİNAYETLERİ
Kahramanımızın bu macerası, romantizmin, sanatın ve modanın kalbi Paris’te geçiyor. Julia, Fransız Kriminoloji Derneği’nin davetlisi olarak, Paris’e gider. Ancak asıl amacı, tanınmış bir manken olan kız kardeşi Norma’yı görmek ve onunla yeniden yakınlaşmaktır. Ancak şok edici bir olay buna izin vermeyecektir. Norma’nın da yer aldığı sansasyonel defile sırasında bir manken yakılarak öldürülür. Bunun da ötesinde, Norma’nın yakın arkadaşı, Fanny adlı bir manken ölümle tehdit edilmektedir. Vakayı araştıran Komiser Treffel, Julia’dan yardım ister. Komiser Treffel, Julia ve Norma bilinmezliklerle dolu bir labirentin içinde kendilerini bulurlar. Usta çizer Seijas’ın muhteşem çizimleriyle süslenmiş, harika bir macera sizleri bekliyor.
 
 
Batuhan Cantürk
 
(Arka kapak yazısından)
 

PDF Kitap Nedir?

PDF (Portable Document Format) kitap, bir elektronik belge türüdür. PDF dosyaları, bir yazılım programı kullanılarak oluşturulan ve görüntülenen belgelerdir. PDF dosyaları, yüksek kalitede görüntüleme özelliklerine sahiptir ve genellikle metin, resimler, formlar ve diğer içeriklerin bir arada bulunduğu belgeler olarak kullanılır. Özellikle, PDF dosyalarının yüksek kalitede görüntüleme özelliklerine sahip olması nedeniyle, kitap ve dergi gibi yayınların elektronik versiyonlarını oluşturmak için sıklıkla kullanılır.
Pdf Nasıl İndirilir?

PDF kitap indirme işlemini yapabilmek için öncelikle bir internet tarama programına (örneğin Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer gibi) ihtiyacınız olacak. Daha sonra, indirmek istediğiniz PDF kitabın bulunduğu bir internet sitesine giderek, kitabın indirme linkine tıklamanız gerekmektedir. Linki tıkladıktan sonra, tarama programınız indirme işlemini otomatik olarak başlatacak ve kitap bilgisayarınızda belirlenen bir klasöre indirilecektir. Eğer kitabın indirme linkine ulaşamıyorsanız, kitabın bulunduğu internet sitesinde arama özelliğini kullanarak kitabın adını aratabilir ve kitabın sayfasına ulaşarak oradan indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Eğer kitabın indirme linki bulunmuyorsa veya indirme işlemini gerçekleştiremiyorsanız, kitabın yayıncısından veya yazarından izin alarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Hazır CV yapmak ister misiniz? Cevabınız evet ise boş cv indir adresimizi ziyaret edebilirsiniz. https://boscvindir.com/

Yorum yapın