Katilin Devası Pdf İndir

Katilin Devası
Bir diyalog oyunu oynanıyor.
Amaç işlenen suçu itiraf ettirmek.
Acaba kazanan kim olacak?
 
Nobel Edebiyat Ödüllü, dünyaca tanınan yazar
Prétextat Tach, iki ay ömrü kaldığını duyurur.
Gazetecileri sevmeyen, kendisini yıllardır evine kapatmış yazarla röportaj yapmak için gazeteciler büyük bir yarışa girişir. Ama yazar sadece beş kişiyle görüşecektir.
 
Her sohbet, yazarın gazetecilerle dalga geçip
onları hayatlarından bezdirmesiyle sona erer.
Ta ki dördüncü gazeteci Nina olaya dahil olana kadar…
 
Basit bir röportaj zaman geçtikçe bir sorguya,
en karanlık sırların esiri olmuş bir adamı ortaya çıkaran
acımasız bir çekişmeye dönüşür.
Peki bu tehlikeli oyunun galibi kim olacak?
 
 
Amélie Nothomb’un henüz yirmi beş yaşında kaleme aldığı, Alain-Fournier ve René Fallet ödüllü Katilin Devası zalimlik, sinizm ve belirsizliğin ustaca kaleme alındığı bir roman.
 

PDF Kitap Nedir?

PDF (Portable Document Format) kitap, bir elektronik belge türüdür. PDF dosyaları, bir yazılım programı kullanılarak oluşturulan ve görüntülenen belgelerdir. PDF dosyaları, yüksek kalitede görüntüleme özelliklerine sahiptir ve genellikle metin, resimler, formlar ve diğer içeriklerin bir arada bulunduğu belgeler olarak kullanılır. Özellikle, PDF dosyalarının yüksek kalitede görüntüleme özelliklerine sahip olması nedeniyle, kitap ve dergi gibi yayınların elektronik versiyonlarını oluşturmak için sıklıkla kullanılır.
Pdf Nasıl İndirilir?

PDF kitap indirme işlemini yapabilmek için öncelikle bir internet tarama programına (örneğin Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer gibi) ihtiyacınız olacak. Daha sonra, indirmek istediğiniz PDF kitabın bulunduğu bir internet sitesine giderek, kitabın indirme linkine tıklamanız gerekmektedir. Linki tıkladıktan sonra, tarama programınız indirme işlemini otomatik olarak başlatacak ve kitap bilgisayarınızda belirlenen bir klasöre indirilecektir. Eğer kitabın indirme linkine ulaşamıyorsanız, kitabın bulunduğu internet sitesinde arama özelliğini kullanarak kitabın adını aratabilir ve kitabın sayfasına ulaşarak oradan indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Eğer kitabın indirme linki bulunmuyorsa veya indirme işlemini gerçekleştiremiyorsanız, kitabın yayıncısından veya yazarından izin alarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Hazır CV yapmak ister misiniz? Cevabınız evet ise boş cv indir adresimizi ziyaret edebilirsiniz. https://boscvindir.com/

Yorum yapın