Köpek Korkumu Yeniyorum- Canlanan Terapi Etkinlikleri Seti Pdf İndir

Köpek Korkumu Yeniyorum- Canlanan Terapi Etkinlikleri Seti
KÖPEK KORKUMU YENİYORUM- CANLANAN TERAPİ ETKİNLİKLERİ SETİ 
Çocuklara, köpek korkularıyla baş etme becerileri kazandırmak için, terapi teknikleri ve AR-Artırılmış Gerçeklik Teknolojisi ve oyunlaştırma metodu kullanılarak, uzmanların katkılarıyla dünyada ilk defa ülkemizde hazırlanmıştır.
Terapi teknikleriyle hazırlanan köpeği canlandırın, farklı özelliklerini keşfedin, boyayın, komik hale getirin, hapsedin, yırtın ve parçalayın, küçültün, oynayın, fotoğrafını çekip paylaşarak köpek korkusuyla mücadele becerisini kazanın.
Dünyada ilk defa ülkemizde hazırlanmıştır.
UZMAN KATKILARI
Köpek Korkumu Yeniyorum- Canlanan Terapi Etkinlikleri Seti; Terapi teknikleri kullanılarak, AR- Artırılmış Gerçeklik Teknolojisi ve oyun tekniğiyle, uzmanların katkısıyla Yenikapı Çocuk Yayınları tarafından hazırlanmıştır.
 
AR- Artırılmış Gerçeklik Teknolojisi’nin, terapi tekniklerine uygun bir şekilde, kitap, etkinlik ve oyun içeriklerine uygulanmasında katkılarda bulunan Klinik Psikolog Mehmet Teber ve Klinik Psikolog Talha Tolunalp’e teşekkür ederiz
 
 
 
 
 
 
 
 
 
SET İÇERİĞİ
(AR Canlanan Kitap + 10 Özel AR Etkinlik + Öneri Kartı + 5 Oyun Kartı + AR Dijital Oyun +
AR Mobil Uygulama + Aktivasyon Kodu)
CANLANAN BOYAMA KİTAP: Çocuklara köpek korkusuyla baş etme becerileri kazandırmak için, terapi teknikleri kullanılarak AR- Artırılmış Gerçeklik Teknolojisi ve oyun tekniğiyle hazırlanan canlanan terapi etkinlikleri kitabı
CANLANAN TERAPİ ETKİNLİKLERİ: Terapi teknikleri kullanılarak AR- Artırılmış Gerçeklik Teknolojisi’yle hazırlanan
“Canlandır, Keşfet, Boya, Komik Hale Getir, Hapset, Yırt ve Parçala, Küçült, Oyna, Foto Çek ve Paylaş” etkinlikleri
ÖNERİ KARTI: Çocuklara köpek korkusuyla baş etme becerileri kazandırmak için Klinik Psikolog Talha Tolunalp’in hazırladığı öneri kartı
DİJİTAL OYUN- AR: Çocuklara köpek korkusuyla baş etme becerileri kazandırmak için, terapi teknikleri kullanılarak
AR- Artırılmış Gerçeklik Teknolojisi’yle hazırlanan dijital oyun
OYUN KARTLARI: Çocuklara köpek korkusuyla baş etme becerileri kazandırmak için, terapi teknikleri kullanılarak
Artırılmış Gerçeklik Teknolojisi’yle hazırlanan dijital oyunlara ait 5 adet oyun kartı
AR Mobil Uygulama: AR- Artırılmış Gerçeklik Teknolojisi kullanılarak hazırlanan “4D+ Korkmuyorum” isimli mobil
Uygulama. Android ve İOS telefon ve tabletlerde kullanılabilir.
Aktivasyon Kodu: 2 yıl Türkiye’de geçerli aktivasyon kodu
Kullanım kılavuzu: Kitap ön kapağı içinde detaylı anlatım yapılmıştır.
Söyleşi Programı: “Köpek Korkumu Yeniyorum” isimli söyleşi programı
 
ÖZELLİKLER
Köpek Korkumu Yeniyorum- Canlanan Terapi Etkinlikleri Seti’nde bulunan terapi metotlarına ait “Canlandır, Keşfet, Boya, Komik Hale Getir, Hapset, Yırt ve Parçala, Küçült, Oyna, Fotoğraf Çek ve Paylaş” özelliklerin detayları aşağıdaki gibidir: 
CANLANDIR: 4D+ Korkmuyorum isimli mobil uygulamayı, App Store veya Google Play’den indirip, aktivasyon kodunu girin. Tablet veya akıllı telefonun kamerasını canlanan Köpek karakterine tutarak canlandırın.
KEŞFET: AR Teknoloji, animasyon, seslendirme ve özel müziklerle hazırlanan bu bölümde, Köpek karakterinin birçok özelliğini keşfederek eğlenin.
BOYA: Boyadığınız köpek karakterini, boyadığınız renklere uygun olarak canlandırın.
KOMİK HALE GETİR: Köpek karakterini boyayarak komik hale getirin ve canlandırın
HAPSET: Boyadığınız köpek karakterini canlandırarak hapsedin.
YIRT ve PARÇALA: Boyadığınız köpek karakterini canlandırarak yok edin, yırtıp parçalayın.
KÜÇÜLT: Boyadığınız köpek karakterini canlandırarak istediğiniz kadar küçültün
OYNA: Canlanan köpekle Dijital AR oyun oynanabilmektedir. Çocuklar bu oyunlarla hem eğlenip hem de köpek korkusuyla baş edebilme becerilerini geliştireceklerdir.
FOTOĞRAF ÇEK: Canlanan köpekle tek olarak veya birlikte fotoğraf çekilebilirler.
PAYLAŞ: Canlanan köpekle çekilen fotoğrafları sevdikleriyle veya arkadaşlarıyla paylaşabilirler.
 
KAZANIMLAR
Köpek Korkumu Yeniyorum- Canlanan Terapi Etkinlikleri Seti’yle çocuklar köpek korkusuyla baş etme becerilerini geliştirecek, özgüvenleri ve sorun çözme becerileri gelişecektir.
 
 
 
NASIL KULLANACAKSINIZ?
İnternete bağlı olduğunuz bir ortamda, tablet veya akıllı telefonunuzun, App Store veya Play Store bölümüne girin. “4D+ Korkmuyorum” yazarak, mobil uygulamamızı ücretsiz olarak indirin. Satın almış olduğunuz kitabın arka iç kapağı içerisindeki ürüne özel aktivasyon kodunu girin. Birbirinden müthiş özellikleri kullanmaya başlayın. Kullanıma ait detaylar, kitap ön kapağı içerisinde izah edilmiştir.
 
Kitap kapağı ve kullanım kılavuzu arkasındaki tanıtım filmi karekodlarını okutarak, kullanımı görüntülü olarak da izleyebilirsiniz.
 
 
TEKNİK ÖZELLİKLER
Ürünü birbirinden farklı iki cihazda kullanabilirsiniz. Ürüne özel lisans kodu süreniz, aktivasyon kodunu kullanıma başladıktan sonra iki yıldır. Ürün, Türkiye sınırları için üretilmiştir. Farklı bir ülkede kullanmak için yayıneviyle iletişime geçiniz.

PDF Kitap Nedir?

PDF (Portable Document Format) kitap, bir elektronik belge türüdür. PDF dosyaları, bir yazılım programı kullanılarak oluşturulan ve görüntülenen belgelerdir. PDF dosyaları, yüksek kalitede görüntüleme özelliklerine sahiptir ve genellikle metin, resimler, formlar ve diğer içeriklerin bir arada bulunduğu belgeler olarak kullanılır. Özellikle, PDF dosyalarının yüksek kalitede görüntüleme özelliklerine sahip olması nedeniyle, kitap ve dergi gibi yayınların elektronik versiyonlarını oluşturmak için sıklıkla kullanılır.
Pdf Nasıl İndirilir?

PDF kitap indirme işlemini yapabilmek için öncelikle bir internet tarama programına (örneğin Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer gibi) ihtiyacınız olacak. Daha sonra, indirmek istediğiniz PDF kitabın bulunduğu bir internet sitesine giderek, kitabın indirme linkine tıklamanız gerekmektedir. Linki tıkladıktan sonra, tarama programınız indirme işlemini otomatik olarak başlatacak ve kitap bilgisayarınızda belirlenen bir klasöre indirilecektir. Eğer kitabın indirme linkine ulaşamıyorsanız, kitabın bulunduğu internet sitesinde arama özelliğini kullanarak kitabın adını aratabilir ve kitabın sayfasına ulaşarak oradan indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Eğer kitabın indirme linki bulunmuyorsa veya indirme işlemini gerçekleştiremiyorsanız, kitabın yayıncısından veya yazarından izin alarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Hazır CV yapmak ister misiniz? Cevabınız evet ise boş cv indir adresimizi ziyaret edebilirsiniz. https://boscvindir.com/

Yorum yapın