Kovid – 19 Sahte Gıdalar / Üstün Irk Yaratma & Dünya Nüfüsunu Azaltma Çabaları Pdf İndir

Kovid – 19 Sahte Gıdalar / Üstün Irk Yaratma & Dünya Nüfüsunu Azaltma Çabaları
KOVİD-19 hakkında en gerçekçi arakştırmalar, çok gizlenen gerçekler ve küreselcilerin oyunları… İktisatçı yazar W. Engahl büyük ilgi uyandıran Ölüm Tohumlarını adlı kitabından sonra dünyadaki egemen güçlerin gizli planını ifşa ediyor: Üstün Irk Yaratma ve Dünya Nüfusunun Azaltımı.
“İspanyol Gribi Virüsü” Pentagon tarafından nasıl diriltildi? mRNA aşıları nasıl çok hızlı geliştirildi? AB seçimlerinde aşı haberinin etkisi Biden’a nasıl seçim kazandırdı?
Kovid-19 salgın simülasyonları Davos’da nasıl, kimlerle gerçekleşti?
Pfizer CEO’su Bourla, aşının açıklandığı gün tüm Pfizer hisselerini neden sattı?
Bill Gates neden tüm aşı çalışmalarının arkasında ve maddi destekçisi? Çocuk felci aşılarıyal Gates Vakfı Afrika, Hindistan, Pakistan gibi ülkelerde çocukların nasıl sakatlanmasına sebep oldu? BionTech firması da Gates Vakfı ile 2019 Eylül’de 55 milyon dolar aşı anlaşması imzalamış. BionTech, Çin’de Fosun şirketiyle de ortak. Neden bu ortaklıklar gizleniyor? Rüşvetçi Dünya Sağlık Örgütü’nü Bill Gates nasıl parmağında oynatıyor? Almanya’nın Bilim Kurulu Başkanı Dr. Drosten’in sahte doktorası ve hatalı PCR testlerinden, aşı şirketlerinden aldığı paylar, ilaç kartelleri ve daha pek çok bilgi var.
Boynuzsuz Sığırlar, İnsan Beyinli Maymunlar? Uçan Domuzlar genetikçiler neler yapıyor?

PDF Kitap Nedir?

PDF (Portable Document Format) kitap, bir elektronik belge türüdür. PDF dosyaları, bir yazılım programı kullanılarak oluşturulan ve görüntülenen belgelerdir. PDF dosyaları, yüksek kalitede görüntüleme özelliklerine sahiptir ve genellikle metin, resimler, formlar ve diğer içeriklerin bir arada bulunduğu belgeler olarak kullanılır. Özellikle, PDF dosyalarının yüksek kalitede görüntüleme özelliklerine sahip olması nedeniyle, kitap ve dergi gibi yayınların elektronik versiyonlarını oluşturmak için sıklıkla kullanılır.
Pdf Nasıl İndirilir?

PDF kitap indirme işlemini yapabilmek için öncelikle bir internet tarama programına (örneğin Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer gibi) ihtiyacınız olacak. Daha sonra, indirmek istediğiniz PDF kitabın bulunduğu bir internet sitesine giderek, kitabın indirme linkine tıklamanız gerekmektedir. Linki tıkladıktan sonra, tarama programınız indirme işlemini otomatik olarak başlatacak ve kitap bilgisayarınızda belirlenen bir klasöre indirilecektir. Eğer kitabın indirme linkine ulaşamıyorsanız, kitabın bulunduğu internet sitesinde arama özelliğini kullanarak kitabın adını aratabilir ve kitabın sayfasına ulaşarak oradan indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Eğer kitabın indirme linki bulunmuyorsa veya indirme işlemini gerçekleştiremiyorsanız, kitabın yayıncısından veya yazarından izin alarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Hazır CV yapmak ister misiniz? Cevabınız evet ise boş cv indir adresimizi ziyaret edebilirsiniz. https://boscvindir.com/

Yorum yapın