Kurumları Verimli Kılma Sanatı Pdf İndir

Kurumları Verimli Kılma Sanatı
Kişiler ve kuruluşlar hakkında kabul edilmiş varsayımlara bağlı kalan birçok işletme, insan potansiyelini boşa harcar. Bu eserde Robert Quinn, geleneklere nasıl meydan okunacağını ve bu şekilde insanların kendilerini nasıl daha iyi hissedebileceklerini ortaya koyuyor. Sorun şu ki birçok lider, kuruluşların katı ve hiyerarşik bir yapıda olması gerektiği ve bu kuruluşlardaki insanların esas olarak kişisel çıkar ve korku tarafından yönlendirildikleri konusunda ısrar eden olumsuz ve kısıtlayıcı bir “zihin haritası” izliyor. Buna karşın liderlik konumundakiler, insanların büyüme, öğrenme ve daha büyük bir amaca hizmet etme arzusuyla motive edildiği farklı bir zihin haritası benimseyebilirler.
Elinizdeki kitapta Quinn, birçok örnek eşliğinde, böyle bir kurum kültürünün ortaya çıkmasını kolaylaştırmak için gerçekleştirebilecekleri eylemlerin şifrelerini veriyor. İnsanların bir amaç duygusu kazanmalarına, istişarelere katılmalarına, yeni imkânları görmelerine ve ortak yarar için fedakârlık göstermelerine yardımcı oluyor. Kitap, verimli kuruluşların tesis edilmesi için belli prensipleri ortaya koyan bir araç da içeriyor. Olumlu Kuruluş Yöneticisi adı verilen bu araç ile kuruluşunuzu daha verimli hâle getirebilir, çalışanlarınız için mutlu bir iş ortamı oluşturabilirsiniz.

PDF Kitap Nedir?

PDF (Portable Document Format) kitap, bir elektronik belge türüdür. PDF dosyaları, bir yazılım programı kullanılarak oluşturulan ve görüntülenen belgelerdir. PDF dosyaları, yüksek kalitede görüntüleme özelliklerine sahiptir ve genellikle metin, resimler, formlar ve diğer içeriklerin bir arada bulunduğu belgeler olarak kullanılır. Özellikle, PDF dosyalarının yüksek kalitede görüntüleme özelliklerine sahip olması nedeniyle, kitap ve dergi gibi yayınların elektronik versiyonlarını oluşturmak için sıklıkla kullanılır.
Pdf Nasıl İndirilir?

PDF kitap indirme işlemini yapabilmek için öncelikle bir internet tarama programına (örneğin Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer gibi) ihtiyacınız olacak. Daha sonra, indirmek istediğiniz PDF kitabın bulunduğu bir internet sitesine giderek, kitabın indirme linkine tıklamanız gerekmektedir. Linki tıkladıktan sonra, tarama programınız indirme işlemini otomatik olarak başlatacak ve kitap bilgisayarınızda belirlenen bir klasöre indirilecektir. Eğer kitabın indirme linkine ulaşamıyorsanız, kitabın bulunduğu internet sitesinde arama özelliğini kullanarak kitabın adını aratabilir ve kitabın sayfasına ulaşarak oradan indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Eğer kitabın indirme linki bulunmuyorsa veya indirme işlemini gerçekleştiremiyorsanız, kitabın yayıncısından veya yazarından izin alarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Hazır CV yapmak ister misiniz? Cevabınız evet ise boş cv indir adresimizi ziyaret edebilirsiniz. https://boscvindir.com/

Yorum yapın