Militana Notlar Pdf İndir

Militana Notlar
“Bakunin, “Yok edici düşünce, aynı zamanda yaratıcı düşüncedir” diyordu.

İlk kez 1921’de “Bulletin Communist” tarafından yayınlanan bu çalışma, dikkatli bir biçimde çeşitli eklerle
tamamlanmıştır. Bir polis mekanizmasının incelenmesinin, politik formasyonu ne olursa olsun, işçi okuyucunun
kafasında yer etmesi muhtemel olan kuramsal ve pratik sorunlar, iki yeni denemede ele alınmıştır. Militan’a öğütler,
bütün basitliğine karşın, yine de takibe, hafiyeliğe ve provokasyona karşı işçi savunmasının önemli kurallarını
vermesi bakımından yararsız değildir.”
İllegal çalışma koşullarında nasıl davranmalı?
 İllegal çalışmanın püf noktası  nedir) 
Kitle içinde nasıl çalışılır? 
Polis takibinden nasıl sakınılır?
Kitap bu sorulara  cevap vermektedir. Militan(lar) a basit ama can alıcı öğütlerden ve notlardan oluşmuştur.  
Okurlara sunmaktan mutluluk duyarız.
Dorlion Yayınları

PDF Kitap Nedir?

PDF (Portable Document Format) kitap, bir elektronik belge türüdür. PDF dosyaları, bir yazılım programı kullanılarak oluşturulan ve görüntülenen belgelerdir. PDF dosyaları, yüksek kalitede görüntüleme özelliklerine sahiptir ve genellikle metin, resimler, formlar ve diğer içeriklerin bir arada bulunduğu belgeler olarak kullanılır. Özellikle, PDF dosyalarının yüksek kalitede görüntüleme özelliklerine sahip olması nedeniyle, kitap ve dergi gibi yayınların elektronik versiyonlarını oluşturmak için sıklıkla kullanılır.
Pdf Nasıl İndirilir?

PDF kitap indirme işlemini yapabilmek için öncelikle bir internet tarama programına (örneğin Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer gibi) ihtiyacınız olacak. Daha sonra, indirmek istediğiniz PDF kitabın bulunduğu bir internet sitesine giderek, kitabın indirme linkine tıklamanız gerekmektedir. Linki tıkladıktan sonra, tarama programınız indirme işlemini otomatik olarak başlatacak ve kitap bilgisayarınızda belirlenen bir klasöre indirilecektir. Eğer kitabın indirme linkine ulaşamıyorsanız, kitabın bulunduğu internet sitesinde arama özelliğini kullanarak kitabın adını aratabilir ve kitabın sayfasına ulaşarak oradan indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Eğer kitabın indirme linki bulunmuyorsa veya indirme işlemini gerçekleştiremiyorsanız, kitabın yayıncısından veya yazarından izin alarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Hazır CV yapmak ister misiniz? Cevabınız evet ise boş cv indir adresimizi ziyaret edebilirsiniz. https://boscvindir.com/

Yorum yapın