Mukaddes Ankara’dan Mektuplar Pdf İndir

Mukaddes Ankara’dan Mektuplar
Mukaddes Ankara’dan Mektuplar, Mısır Prensesi Kadriye Hüseyin’in Mütareke döneminde kaleme aldığı bir eser…
 
Kadriye Hüseyin Ankara Hükümeti’nin oluşum döneminde Ankara’nın tarihsel misyonunu işaret eder; “Bütün Müslüman şarkın istikbali, burada yaratılmaktadır.”
 
Kadriye Hüseyin Mukaddes Ankara’dan Mektuplar kitabında, iki tarihsel kavramsallaştırma yapar; Ebedi Türkiye ve Mukaddes Ankara
 
Bu saptama bugün de geçerlidir.
 
Kadriye Hüseyin çözülme döneminde yeniden dirilişi görebilen bir deha… Mukaddes Ankara’dan Mektuplar, tekrar tekrar üzerinde durulacak bir eser…
 
Türklüğün bekasına iman edenlere selam olsun.
***
Kadriye Hüseyin’in dünya kamuoyuna meydan okuyan satırlarından bir parça:
 
Mukaddes Ankara birdenbire vecd içinde sükuta dolan bir şehir oluvermiş. Cengaver şehrin siması değişmiş. Ankara bir bayram havası yaşıyor… Ebedi Türkiye’nin şanlı ordularının asil kumandanları, umutsuz olmayınız! Sizler hürriyet ve adaletin müdafileri olduğunuzdan Kadiri Mutlak imha olunmanıza müsaade etmeyecektir.
 
Ya Rab! İmdadımıza yetiş, ya Hazreti Muhammed; her yandan hücuma uğradık! Sen ki evvelce ilahi vahiy ile ümmetini ulvi ve şanlı, metin ve kudretli kılmıştın. Şimdi merhametsiz saldırganların sebep olduğu şu felakete bak. Ey kadiri mutlak Rabbin nurlu Hazreti Peygamberi, bize şefaatte bulunmanı candan niyaz ediyoruz.
 
Sizleri ziyaret edip Mukaddes Ankara’mızın ruhundan biraz olsun nefes götürebildiğim için minnettarım. Yaşanılmış günlerdeki ıstırapların hatırasına rağmen, Cenabı Hakk’ın inayeti ile nihai zaferi göreceğiz!

PDF Kitap Nedir?

PDF (Portable Document Format) kitap, bir elektronik belge türüdür. PDF dosyaları, bir yazılım programı kullanılarak oluşturulan ve görüntülenen belgelerdir. PDF dosyaları, yüksek kalitede görüntüleme özelliklerine sahiptir ve genellikle metin, resimler, formlar ve diğer içeriklerin bir arada bulunduğu belgeler olarak kullanılır. Özellikle, PDF dosyalarının yüksek kalitede görüntüleme özelliklerine sahip olması nedeniyle, kitap ve dergi gibi yayınların elektronik versiyonlarını oluşturmak için sıklıkla kullanılır.
Pdf Nasıl İndirilir?

PDF kitap indirme işlemini yapabilmek için öncelikle bir internet tarama programına (örneğin Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer gibi) ihtiyacınız olacak. Daha sonra, indirmek istediğiniz PDF kitabın bulunduğu bir internet sitesine giderek, kitabın indirme linkine tıklamanız gerekmektedir. Linki tıkladıktan sonra, tarama programınız indirme işlemini otomatik olarak başlatacak ve kitap bilgisayarınızda belirlenen bir klasöre indirilecektir. Eğer kitabın indirme linkine ulaşamıyorsanız, kitabın bulunduğu internet sitesinde arama özelliğini kullanarak kitabın adını aratabilir ve kitabın sayfasına ulaşarak oradan indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Eğer kitabın indirme linki bulunmuyorsa veya indirme işlemini gerçekleştiremiyorsanız, kitabın yayıncısından veya yazarından izin alarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Hazır CV yapmak ister misiniz? Cevabınız evet ise boş cv indir adresimizi ziyaret edebilirsiniz. https://boscvindir.com/

Yorum yapın