Mülksüz Bilinç Pdf İndir

Mülksüz Bilinç
İnsan bulunduğu ortama göre roller edinir. Bazılarında bu roller, bağlamının da etkisiyle, zamanla insanın içinde iki veya daha fazla birey oluşturur. ‘Dissosiyatif kişilik bozukluğu’ olarak bilinen bu durumda aynı bedendeki bireylerin çekişmesi, yaşam öykülerinde ve sundukları ürünlerde görülür. Peki ya aynı bedendeki bireylerin tek bir yazılım temelinde geliştirdikleri öğrenmeyi öğrenen bir yapay zekâda ‘dijital dissosiyatif kişilik bozukluğu’ gerçekleşirse ne olur?
Beliren dijital sanal bireyler, kendilerini var eden bedendeki hangi bireyle işbirliğinde olur? Tek bir yazılımda var olan dijital sanal bireyler, kendi sanallıklarında mı, gerçek dünyada mı yoksa kendi kurguladıkları ilave kurgu sanal bir dünyada mı hüküm sürmek ister? Ya da hepsinde mi? Seçim hangisi olursa olsun sonuçları neler olur?
Kitap, bilinçsiz ebeveynlerce yetiştirilen kahramanımızın farkında olmaksızın içinde büyüttüğü ‘dissosiyatif bozukluk’ ve geliştirdiği yapay zekânın sahip olduğu ‘dijital dissosiyatif bozukluk’ nedenleriyle yaşananları, kaderin ince ince birbirine bağladığı iç içe geçmiş çoklu karakterlerin yaşamlarıyla birlikte, konu almaktadır.
Bilinç, düşüncenin yapı taşı, iyi, kötü, aidiyet, aile, ebeveynlik, vefa, arkadaşlık, mülk, bilinç bölünmesi vb. kavramlar yaşananlarda sorgulanmakta ve anlamlandırılmaktadır.

PDF Kitap Nedir?


PDF (Portable Document Format) kitap, bir elektronik belge türüdür. PDF dosyaları, bir yazılım programı kullanılarak oluşturulan ve görüntülenen belgelerdir. PDF dosyaları, yüksek kalitede görüntüleme özelliklerine sahiptir ve genellikle metin, resimler, formlar ve diğer içeriklerin bir arada bulunduğu belgeler olarak kullanılır. Özellikle, PDF dosyalarının yüksek kalitede görüntüleme özelliklerine sahip olması nedeniyle, kitap ve dergi gibi yayınların elektronik versiyonlarını oluşturmak için sıklıkla kullanılır.

Pdf Nasıl İndirilir?


PDF kitap indirme işlemini yapabilmek için öncelikle bir internet tarama programına (örneğin Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer gibi) ihtiyacınız olacak. Daha sonra, indirmek istediğiniz PDF kitabın bulunduğu bir internet sitesine giderek, kitabın indirme linkine tıklamanız gerekmektedir. Linki tıkladıktan sonra, tarama programınız indirme işlemini otomatik olarak başlatacak ve kitap bilgisayarınızda belirlenen bir klasöre indirilecektir. Eğer kitabın indirme linkine ulaşamıyorsanız, kitabın bulunduğu internet sitesinde arama özelliğini kullanarak kitabın adını aratabilir ve kitabın sayfasına ulaşarak oradan indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Eğer kitabın indirme linki bulunmuyorsa veya indirme işlemini gerçekleştiremiyorsanız, kitabın yayıncısından veya yazarından izin alarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*