Namludaki Formalar Pdf İndir

Namludaki Formalar
Fenerbahçelilik ruhu, sadece futbol sahalarında koşarak değil gerektiğinde vatan için cephede de koşmakla kendini gösterir. Bu ruh, 1915 yılında Çanakkale Savaşları’nda yeşermiştir.

Bu romanda, Çanakkale Savaşları olurken hem cephede hem de sahalarda kahramanlık destanları yazan Fenerbahçeli futbolcuların yaşanmış gerçek hikâyesi anlatılmaktadır.

Çanakkale savunmasında toplumun her kesimi cepheye koşarken Fenerbahçeli futbolcular da aynı ruhla cepheye koştular. Öyle ki hem cephede savaştılar hem de at sırtında İstanbul’a gelip lig maçlarına çıktılar. Her maça çıktıklarında cephede şehit düşen arkadaşlarının formalarını saha kenarına bir namluya ya da sandalyeye asıyor maç sonunda da formanın karşısına gelip dua okuyorlardı.
Çanakkale savaşları sonrası hayatta kalanlar, yine aynı ruhla Anadolu’daki kurtuluş mücadelesine katılmışlardır.

PDF Kitap Nedir?


PDF (Portable Document Format) kitap, bir elektronik belge türüdür. PDF dosyaları, bir yazılım programı kullanılarak oluşturulan ve görüntülenen belgelerdir. PDF dosyaları, yüksek kalitede görüntüleme özelliklerine sahiptir ve genellikle metin, resimler, formlar ve diğer içeriklerin bir arada bulunduğu belgeler olarak kullanılır. Özellikle, PDF dosyalarının yüksek kalitede görüntüleme özelliklerine sahip olması nedeniyle, kitap ve dergi gibi yayınların elektronik versiyonlarını oluşturmak için sıklıkla kullanılır.

Pdf Nasıl İndirilir?


PDF kitap indirme işlemini yapabilmek için öncelikle bir internet tarama programına (örneğin Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer gibi) ihtiyacınız olacak. Daha sonra, indirmek istediğiniz PDF kitabın bulunduğu bir internet sitesine giderek, kitabın indirme linkine tıklamanız gerekmektedir. Linki tıkladıktan sonra, tarama programınız indirme işlemini otomatik olarak başlatacak ve kitap bilgisayarınızda belirlenen bir klasöre indirilecektir. Eğer kitabın indirme linkine ulaşamıyorsanız, kitabın bulunduğu internet sitesinde arama özelliğini kullanarak kitabın adını aratabilir ve kitabın sayfasına ulaşarak oradan indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Eğer kitabın indirme linki bulunmuyorsa veya indirme işlemini gerçekleştiremiyorsanız, kitabın yayıncısından veya yazarından izin alarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*