Neve Pdf İndir

Neve
Lisa on beş­ yaş­ında Romalı bir genç kızdır. Öz güveni zayıf ve içine kapanık olan Lisa, uzun süren pandemi sürecinde ya­şıtlarından daha da kopmu­ştur. Ailesi, psikoterapistlerine de danı­şarak Lisa’yı lise ikinci sınıfta İsviçre’de bir yatılı okul olan Clevermind’a gönderir. Lisa için yeni ortam, yeni öğretmen ve yeni arkadaşlara uyum sağlama süreci oldukça sancılı baş­lamış­tır. Tam da Noel tatili öncesi en sevdiği öğretmeninin ve en yakın arkadaşının Clevermind’dan beklenmedik ayrılış­larıyla ilgili fark ettiği bir dizi kuş­ku uyandırıcı detay onu, gerçeklerin peş­ine düş­meye iter.
Kendin olma cesaretini ve içindeki potansiyeli keşfedebilmeyi konu alan bu roman, insanoğlunun doğada bıraktığı tahribatı gençlerin gözünden anlatıyor ve gezegenin geleceğinin hepimize bağlı olduğunun altını çiziyor.

PDF Kitap Nedir?


PDF (Portable Document Format) kitap, bir elektronik belge türüdür. PDF dosyaları, bir yazılım programı kullanılarak oluşturulan ve görüntülenen belgelerdir. PDF dosyaları, yüksek kalitede görüntüleme özelliklerine sahiptir ve genellikle metin, resimler, formlar ve diğer içeriklerin bir arada bulunduğu belgeler olarak kullanılır. Özellikle, PDF dosyalarının yüksek kalitede görüntüleme özelliklerine sahip olması nedeniyle, kitap ve dergi gibi yayınların elektronik versiyonlarını oluşturmak için sıklıkla kullanılır.

Pdf Nasıl İndirilir?


PDF kitap indirme işlemini yapabilmek için öncelikle bir internet tarama programına (örneğin Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer gibi) ihtiyacınız olacak. Daha sonra, indirmek istediğiniz PDF kitabın bulunduğu bir internet sitesine giderek, kitabın indirme linkine tıklamanız gerekmektedir. Linki tıkladıktan sonra, tarama programınız indirme işlemini otomatik olarak başlatacak ve kitap bilgisayarınızda belirlenen bir klasöre indirilecektir. Eğer kitabın indirme linkine ulaşamıyorsanız, kitabın bulunduğu internet sitesinde arama özelliğini kullanarak kitabın adını aratabilir ve kitabın sayfasına ulaşarak oradan indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Eğer kitabın indirme linki bulunmuyorsa veya indirme işlemini gerçekleştiremiyorsanız, kitabın yayıncısından veya yazarından izin alarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*