Operasyonel Mükemmellik ve Saygı Pdf İndir

Operasyonel Mükemmellik ve Saygı
SAYGI, tüm bir işletmenin menfaatini düşünmek ve bunu yaparken kendini yok saymamak, kendini yüceltirken içinde bulunduğun yapıyı da yüceltmek anlamına gelir. Felsefenin göz korkuttuğu, anlamanın zor olduğu düşünülse de, yazarımız Levent Türk tüm sadeliği ve kolay anlatımını sağladığı ‘SAYGI’ kavramını iş dünyası ve operasyonel yapılar için anlatıyor.
Bir benzeri olmayan bu kitap pek çok kişi ve işletme için çok değerli bir kaynak.
Tuğba Dedeoğlu Demir, Yayın Direktörü
 
Felsefe genellikle gereksiz, kavranması zor ve insanların somut olarak işine yaramayan bir uğraşı olarak değerlendirilir. İşte size felsefenin somut olarak iş dünyasında bir başarıya nasıl temel olduğunun kanıtı; Levent Türk bu kitapta, otomotiv alanında inşa ettiği parlak kariyerinin, Kant felsefesine nasıl temellendiğini ne kadar güzel anlatıyor. İnsan okulda öğrendiği bilgileri, çalışma pratiğindeki deneyimlerini ve gelecek vizyonunu sağlam bir felsefeye oturtabildiğinde, yarattığı bu sentezin yardımıyla gücünü doğru bir yönde kanalize edebiliyor.
Sadece yaşamak değil, neyi neden yaşadığının anlamını verebilmek için, karşımıza çıkan olasılıkların hangisine yönelmemizin daha doğru olduğunu anlayabilmek için felsefe iyi bir yol gösterici oluyor çoğunlukla. Sadece ben demeyen, kendini değil tüm işletmeyi ve içinde çalışanları zirveye çıkartmak için uğraşan ve bu hedefinde başarılı olan bir yöneticinin satırları özellikle iş dünyasına çok değerli katkılar sunacaktır.
Dr. Mutluhan İzmir

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*