Örgütlenme Deneyimleri Pdf İndir

Örgütlenme Deneyimleri
Bizler sendika düşmanı değiliz! Sendikalar işçilerin ekonomik ve demokratik sınıf örgütleridir, kurumlarıdır. Biz tüm işçi örgütlerine olduğu gibi sendikalarımıza da sahip çıkarız ve sendikaların üyeleri için ve genel olarak çalışanlar için hak arama ve hak büyütme görevlerine layık bir çalışma içerisinde olması için elimizden gelen gayreti gösteririz. İşçilerin kazanılmış haklarının korunması ve yeni hakların kazanılması için hem var olan yasalardan yararlanırız hem de fiili meşru mücadele biçimlerini kullanarak mücadele ederiz. Bunun için de işçi arkadaşlarımızı bilinçlendirir ve örgütleriz. 
Ama biz sendikalarda bu amaca hizmet etmeyen, işçilere karşı hainlik yapan, onların çıkarına olmayan sözleşmeler imzalayan, patronlarla iş birliği içerisinde kendilerine muhalif gördükleri işçileri sokağa atma hainliğini gösteren sendika yöneticilerinin o mevkilerden sökülüp atılması için gereken her türlü çalışmayı yaparız. Bu çalışma bizim sendikalarda dışlanmamız sonucunu verse de işçilere ihanet edenlere karşı sessiz kalamayız. Gerçekten sosyalist olan, özgür eşit bir toplum hedefi olan insanların bu yönde çalışma yapması gerekmektedir. Böyle düşünüp çalışma yaptığımızda sendika ağaları ve onların yalakaları bazen bizleri “sendika düşmanı” olarak göstermektedirler. Ama bu işçilerin emekçilerin çıkarına ihanet eden ağaların sonunu engellemeyecektir. Yeter ki işçi arkadaşlar kendi çıkarları için mücadele etsinler. Kendi çıkarları için mücadele çocuklarının, gençliğin, gelecek nesillerin çıkarları için mücadeledir. Bu unutulmamalıdır!
 

PDF Kitap Nedir?

PDF (Portable Document Format) kitap, bir elektronik belge türüdür. PDF dosyaları, bir yazılım programı kullanılarak oluşturulan ve görüntülenen belgelerdir. PDF dosyaları, yüksek kalitede görüntüleme özelliklerine sahiptir ve genellikle metin, resimler, formlar ve diğer içeriklerin bir arada bulunduğu belgeler olarak kullanılır. Özellikle, PDF dosyalarının yüksek kalitede görüntüleme özelliklerine sahip olması nedeniyle, kitap ve dergi gibi yayınların elektronik versiyonlarını oluşturmak için sıklıkla kullanılır.
Pdf Nasıl İndirilir?

PDF kitap indirme işlemini yapabilmek için öncelikle bir internet tarama programına (örneğin Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer gibi) ihtiyacınız olacak. Daha sonra, indirmek istediğiniz PDF kitabın bulunduğu bir internet sitesine giderek, kitabın indirme linkine tıklamanız gerekmektedir. Linki tıkladıktan sonra, tarama programınız indirme işlemini otomatik olarak başlatacak ve kitap bilgisayarınızda belirlenen bir klasöre indirilecektir. Eğer kitabın indirme linkine ulaşamıyorsanız, kitabın bulunduğu internet sitesinde arama özelliğini kullanarak kitabın adını aratabilir ve kitabın sayfasına ulaşarak oradan indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Eğer kitabın indirme linki bulunmuyorsa veya indirme işlemini gerçekleştiremiyorsanız, kitabın yayıncısından veya yazarından izin alarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Hazır CV yapmak ister misiniz? Cevabınız evet ise boş cv indir adresimizi ziyaret edebilirsiniz. https://boscvindir.com/

Yorum yapın