Özel Çocuklar İçin Özel Oyunlar & Kim Kimi Geliştirdi? Pdf İndir

Özel Çocuklar İçin Özel Oyunlar & Kim Kimi Geliştirdi?
Özel Çocuklar İçin Özel Oyunlar – Kim Kimi Geliştirdi? çocuğun akademik ve bilişsel gelişimini oyunlarla desteklemek için harika bir kitap! Eğlenerek öğrenmeye hazır mısınız?
Çocuğunuz;
Ne ile oynuyor?  Neyi seviyor?  Hangi eylem onun güçlü tarafı?
Bütün anne babalar için bu soruları sormak çocuklarının geleceği için çok önemli. Ama konu özel öğrenme güçlüğü olan, yani zeka sorunu olmayıp farklı farklı konularda zorlukları olan çocuklara geldiğinde bu sorular daha da önemli oluyor. Yanıtlarını bilmiyorsanız haydi okuyun, gözleyin, oynayın, çocuğunuzla birlikte öğrenin.
Çocuğun sevdiği her oyuncak, açtığı her konu, baktığı her nesne sizin için bir fırsattır. Öğretmek istiyorsanız önce siz çocuğu öğrenmelisiniz. Bilmediğiniz bir evrende ayaklarınızı yere iyi basamazsınız, istediğiniz kadar didaktik anlatın, söylediklerinizin o evrende bir karşılığı olmayabilir. Özel Çocuklar İçin Özel Oyunlar – Kim Kimi Geliştirdi? kitabında özel öğrenme güçlükleri ailesinden olan disleksi, diskalkuli, disgrafi ve dispraksi hakkında kısa bir giriş, gerçek çocukların gerçek öğrenme ve öğretme hikayeleri ile akademik ve bilişsel gelişimi destekleyici 60 yaratıcı oyun sizi bekliyor.
Eğlenerek öğrenmeye hazır mısınız?
Özel Çocuklar İçin Özel Oyunlar – Kim Kimi Geliştirdi? kitabını öğretmenlik sürecimin bana kazandırdığı değerleri, bilgileri, keşfetmemi sağladığı oyunları ve bakış açısını paylaşmak, çocukların eğitimine katkıda bulunan yetişkinlere onların dünyasını açarak, oyunlarla nasıl eğitebileceklerini, nasıl geliştirebileceklerini elimden geldiğince göstermek için yazdım. Bunu da kitapta yer alan üç ayrı bölümle yapmayı uygun bulduk yayınevimle, birincisi Özel Öğrenme Güçlüğü’nün ne olduğuna, nasıl fark edileceğine ve bu çocuklara yaklaşımları içeriyor. İkinci bölüm, öğrencilerimle kişisel deneyimlerimin benim için büyüleyici anlarının hikayelerini içeriyor. İnanılmaz keşiflerdi benim için her biri. Son bölüm ise, ebeveynler, eğitimciler, özel öğrenme güçlüğü öğretmenleri için ayrıntılı bilişsel ve akademik gelişim oyunlarından oluşuyor.
İstediğiniz bölümden başlamakta özgürsünüz. Diliyorum ki bütün çocukların o özel biricikliğinin hayatlarının ışığı ve gücü oluşunda benim küçücük bir katkım olsun.
Nazlı Güler

PDF Kitap Nedir?

PDF (Portable Document Format) kitap, bir elektronik belge türüdür. PDF dosyaları, bir yazılım programı kullanılarak oluşturulan ve görüntülenen belgelerdir. PDF dosyaları, yüksek kalitede görüntüleme özelliklerine sahiptir ve genellikle metin, resimler, formlar ve diğer içeriklerin bir arada bulunduğu belgeler olarak kullanılır. Özellikle, PDF dosyalarının yüksek kalitede görüntüleme özelliklerine sahip olması nedeniyle, kitap ve dergi gibi yayınların elektronik versiyonlarını oluşturmak için sıklıkla kullanılır.
Pdf Nasıl İndirilir?

PDF kitap indirme işlemini yapabilmek için öncelikle bir internet tarama programına (örneğin Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer gibi) ihtiyacınız olacak. Daha sonra, indirmek istediğiniz PDF kitabın bulunduğu bir internet sitesine giderek, kitabın indirme linkine tıklamanız gerekmektedir. Linki tıkladıktan sonra, tarama programınız indirme işlemini otomatik olarak başlatacak ve kitap bilgisayarınızda belirlenen bir klasöre indirilecektir. Eğer kitabın indirme linkine ulaşamıyorsanız, kitabın bulunduğu internet sitesinde arama özelliğini kullanarak kitabın adını aratabilir ve kitabın sayfasına ulaşarak oradan indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Eğer kitabın indirme linki bulunmuyorsa veya indirme işlemini gerçekleştiremiyorsanız, kitabın yayıncısından veya yazarından izin alarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Hazır CV yapmak ister misiniz? Cevabınız evet ise boş cv indir adresimizi ziyaret edebilirsiniz. https://boscvindir.com/

Yorum yapın