Rebat Yolcusu Pdf İndir

Rebat Yolcusu
Girişimciler ya da hayatlarında ekip çalışması yapanlar, kişisel gelişime önem arz edenlere; işlerinde tıkanma noktalarında 10 yıla aşkın girişimcilik tecrübelerimde sonuç almamı sağlayan, Eric Worre, Pathman Senathirajah gibi milyoner liderlerin öğretileri ve yapmamanız gereken başarısızlıklarımı derlediğim “Rebat Yolcusu” kitabı sayesinde iş hayatınızda daha profesyonel çalışmış olacaksınız ve girişimci ruhun nasıl olması gerektiği konusunda bilgi sahibi olmuş olacaksınız.

Bu kitapta satmaya çalışmadan sizden satın almalarını, ikna etmeye gerek olmadan sizler ile ortaklık kurmalarını öğrenmiş olacaksınız.

Ülkemize girişimci yetiştirmek için gelen milyonerlerin otel toplantılarında tuttuğum ajanda notlarımı sizlere girişimciliği hiç bilmeyenden en profesyoneline hitap edecek şekilde sayfaları sıraladım.

“Rebat Yolcusu” kitabı, bir “Zaman Kaldıracı” kılavuzudur. Zaman kaldıracı kavramının ne olduğunu da kitabımızın içinde öğrenmiş olacağız.

“Rebat Yolcusu” kitabımızda verilen eğitimi iş hayatınıza uygularsanız iş hayatınız hiç olmadığı kadar kolaylaşacak ve size kaliteli bir disiplin sağlayacaktır.

Bütün sosyal medya hesaplarıma @canerig kullanıcı adından ulaşabilir, rahatlıkla etiket ve paylaşım yapabilirsiniz.
 

PDF Kitap Nedir?

PDF (Portable Document Format) kitap, bir elektronik belge türüdür. PDF dosyaları, bir yazılım programı kullanılarak oluşturulan ve görüntülenen belgelerdir. PDF dosyaları, yüksek kalitede görüntüleme özelliklerine sahiptir ve genellikle metin, resimler, formlar ve diğer içeriklerin bir arada bulunduğu belgeler olarak kullanılır. Özellikle, PDF dosyalarının yüksek kalitede görüntüleme özelliklerine sahip olması nedeniyle, kitap ve dergi gibi yayınların elektronik versiyonlarını oluşturmak için sıklıkla kullanılır.
Pdf Nasıl İndirilir?

PDF kitap indirme işlemini yapabilmek için öncelikle bir internet tarama programına (örneğin Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer gibi) ihtiyacınız olacak. Daha sonra, indirmek istediğiniz PDF kitabın bulunduğu bir internet sitesine giderek, kitabın indirme linkine tıklamanız gerekmektedir. Linki tıkladıktan sonra, tarama programınız indirme işlemini otomatik olarak başlatacak ve kitap bilgisayarınızda belirlenen bir klasöre indirilecektir. Eğer kitabın indirme linkine ulaşamıyorsanız, kitabın bulunduğu internet sitesinde arama özelliğini kullanarak kitabın adını aratabilir ve kitabın sayfasına ulaşarak oradan indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Eğer kitabın indirme linki bulunmuyorsa veya indirme işlemini gerçekleştiremiyorsanız, kitabın yayıncısından veya yazarından izin alarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Hazır CV yapmak ister misiniz? Cevabınız evet ise boş cv indir adresimizi ziyaret edebilirsiniz. https://boscvindir.com/

Yorum yapın