Reçellik Güller ve Dijital Pazarlama Pdf İndir

Reçellik Güller ve Dijital Pazarlama
Gençlerin, çocukların, ebeveynlerin, öğretmenlerin, e-ticaret ve dijital pazarlama hayali kuranların ilham alabilecekleri ufuk açıcı bir roman. Üstelik uzman bir eğitimcinin kaleminden… Doğa, çevre, aile, üretim, gerçek gıda, toplumsal cinsiyet, eğitim, teknoloji gibi kavramları felsefeci gözüyle eğlenceli bir üslupla işliyor Serap Karaman.
Yazdığı senaryo ve öykülerle TRT, İstanbul Milli Eğitim Müdürlüğü gibi kurumlardan ödüller alan deneyimli yazarın, bu kitabını da çocuklarınıza, öğrencilerinize güvenle önerebilirsiniz.

“…çeşmeye gider, suyumuzu avucumuza doldurup içerdik, su şişesi taşımazdık anlayacağın. Sinoplu Diyojen’in dediği gibi, ‘avucumuz varken su şişesi kullanmak bir lüks’tü o zamanlar…”

“…Gözlüklü olduğu için Hakan’a dört göz diyorlar, Kerem’e bücür, bana sırık. En tuhafı da Ebru’ya ‘hörgüçlü deve’ diyorlar, bıktım artık gerçekten.”

“Geleceğin dünyasında geleneksel pazarlamanın azalacağını, dijital pazarlamanın daha da yükselişe geçeceğini gençler çözmüşler.
2000’li yıllarda doğan ve ‘Z kuşağı’ diye nitelendirilen bu harika gençler ve önceki yüzyılda doğan bizler, karşılıklı bilgi beceri alışverişi yapıyoruz. Onlar, bizim deneyimlerimizden ve bilgi birikimimizden yararlanırken; biz onların, yenilikçi bakış açılarından ve teknolojik becerilerinden faydalanıyoruz.”

“Güllerin yaprakları narindir, solmadan hemencecik şekere basmak gerekir. Bu şekilde biraz bekletip şeker sulanmaya başlayınca ocağa konur, güzelce kaynayınca, soğuması beklenirdi. Sonra da reçeli koca bir kavanoza koyardı annem. Ertesi gün kahvaltıda, o pembe, parlak reçeli ekmeğimize sürer, afiyetle yerdik.”

“…Hep söylerdin ya, hani bir filozof ne demişti; ‘Aynı ırmakta bir kez daha yıkanılmaz, artık o sular akmış yerine başka sular gelmiştir.’ O halde; içimizdeki iyiyi, güzeli kaybetmeden değişimlere ayak uydurma vaktidir!”

PDF Kitap Nedir?

PDF (Portable Document Format) kitap, bir elektronik belge türüdür. PDF dosyaları, bir yazılım programı kullanılarak oluşturulan ve görüntülenen belgelerdir. PDF dosyaları, yüksek kalitede görüntüleme özelliklerine sahiptir ve genellikle metin, resimler, formlar ve diğer içeriklerin bir arada bulunduğu belgeler olarak kullanılır. Özellikle, PDF dosyalarının yüksek kalitede görüntüleme özelliklerine sahip olması nedeniyle, kitap ve dergi gibi yayınların elektronik versiyonlarını oluşturmak için sıklıkla kullanılır.
Pdf Nasıl İndirilir?

PDF kitap indirme işlemini yapabilmek için öncelikle bir internet tarama programına (örneğin Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer gibi) ihtiyacınız olacak. Daha sonra, indirmek istediğiniz PDF kitabın bulunduğu bir internet sitesine giderek, kitabın indirme linkine tıklamanız gerekmektedir. Linki tıkladıktan sonra, tarama programınız indirme işlemini otomatik olarak başlatacak ve kitap bilgisayarınızda belirlenen bir klasöre indirilecektir. Eğer kitabın indirme linkine ulaşamıyorsanız, kitabın bulunduğu internet sitesinde arama özelliğini kullanarak kitabın adını aratabilir ve kitabın sayfasına ulaşarak oradan indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Eğer kitabın indirme linki bulunmuyorsa veya indirme işlemini gerçekleştiremiyorsanız, kitabın yayıncısından veya yazarından izin alarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Hazır CV yapmak ister misiniz? Cevabınız evet ise boş cv indir adresimizi ziyaret edebilirsiniz. https://boscvindir.com/

Yorum yapın