Resimli Çocuk Eğitimi (3-4 Yaş) Pdf İndir

Resimli Çocuk Eğitimi (3-4 Yaş)
Sayın Anne ve Babalar ve Eğitimciler

Elinizdeki bu kitabın konuları, T.C. M.E.B. Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığının 590 sayılı 21-9-1994 karar tarihli “Okul Öncesi Eğitim Programlarına” (Kreş, Anaokulu, Anasınıfına) uygun olarak hazırlanmıştır.
Bu kitabın sol sayfalarında çocukların yanlış davranışları , sağ tarafında ise doğru davranışları resimlerle gösterilmiştir.
Ayrıca bu resimli anlatımlar, şiirlerle ifade edilmiştir.
Bu kitapta Çocuğa:
1- Temizlik ve Sağlık,
2- Tehlikeli ve Zararlı Şeylerden Korunma,
3- Çevre, Ahlak ve Görügü Kuralları, öğretilmek istenmiştir.

PDF Kitap Nedir?

PDF (Portable Document Format) kitap, bir elektronik belge türüdür. PDF dosyaları, bir yazılım programı kullanılarak oluşturulan ve görüntülenen belgelerdir. PDF dosyaları, yüksek kalitede görüntüleme özelliklerine sahiptir ve genellikle metin, resimler, formlar ve diğer içeriklerin bir arada bulunduğu belgeler olarak kullanılır. Özellikle, PDF dosyalarının yüksek kalitede görüntüleme özelliklerine sahip olması nedeniyle, kitap ve dergi gibi yayınların elektronik versiyonlarını oluşturmak için sıklıkla kullanılır.
Pdf Nasıl İndirilir?

PDF kitap indirme işlemini yapabilmek için öncelikle bir internet tarama programına (örneğin Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer gibi) ihtiyacınız olacak. Daha sonra, indirmek istediğiniz PDF kitabın bulunduğu bir internet sitesine giderek, kitabın indirme linkine tıklamanız gerekmektedir. Linki tıkladıktan sonra, tarama programınız indirme işlemini otomatik olarak başlatacak ve kitap bilgisayarınızda belirlenen bir klasöre indirilecektir. Eğer kitabın indirme linkine ulaşamıyorsanız, kitabın bulunduğu internet sitesinde arama özelliğini kullanarak kitabın adını aratabilir ve kitabın sayfasına ulaşarak oradan indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Eğer kitabın indirme linki bulunmuyorsa veya indirme işlemini gerçekleştiremiyorsanız, kitabın yayıncısından veya yazarından izin alarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Hazır CV yapmak ister misiniz? Cevabınız evet ise boş cv indir adresimizi ziyaret edebilirsiniz. https://boscvindir.com/

Yorum yapın