Samiri & Altın Buzağı Mucidi Pdf İndir

Samiri & Altın Buzağı Mucidi
Kendilerini Mısır’dan çıkarmış bulunan öz peygamberlerinden “tapınmak için” bir put isteyen İsrailoğulları’na, Musa aleyhisselamın “mikat”ta bulunduğu sırada O’nun yok luğundan yararlanarak, istemiş bulunduk ları “put”u yapan, bu yaptığı puta tapın maya çağıran ve çağrısında da başarıya ulaşıp kavmini puta tapındıran Samiri, eğer sıradan bir put yapımcısı olsaydı, belki de, hakkında konuşmak/yazmak gerekmeyecekti.

Nitekim insanlığın geçmişinde ve de günümüzde birçok “put üreticisi”, “put ya pımcısı” ve “put koruyucusu” bulunmasına karşın, Kur’ân-ı Kerim, yalnızca, iki put ya pımcısının adını anar. Bunlardan biri, İbrahim aleyhisselamın babası Azer; diğeri de bu kitaba konu edindiğimiz Samiri’dir.

PDF Kitap Nedir?


PDF (Portable Document Format) kitap, bir elektronik belge türüdür. PDF dosyaları, bir yazılım programı kullanılarak oluşturulan ve görüntülenen belgelerdir. PDF dosyaları, yüksek kalitede görüntüleme özelliklerine sahiptir ve genellikle metin, resimler, formlar ve diğer içeriklerin bir arada bulunduğu belgeler olarak kullanılır. Özellikle, PDF dosyalarının yüksek kalitede görüntüleme özelliklerine sahip olması nedeniyle, kitap ve dergi gibi yayınların elektronik versiyonlarını oluşturmak için sıklıkla kullanılır.

Pdf Nasıl İndirilir?


PDF kitap indirme işlemini yapabilmek için öncelikle bir internet tarama programına (örneğin Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer gibi) ihtiyacınız olacak. Daha sonra, indirmek istediğiniz PDF kitabın bulunduğu bir internet sitesine giderek, kitabın indirme linkine tıklamanız gerekmektedir. Linki tıkladıktan sonra, tarama programınız indirme işlemini otomatik olarak başlatacak ve kitap bilgisayarınızda belirlenen bir klasöre indirilecektir. Eğer kitabın indirme linkine ulaşamıyorsanız, kitabın bulunduğu internet sitesinde arama özelliğini kullanarak kitabın adını aratabilir ve kitabın sayfasına ulaşarak oradan indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Eğer kitabın indirme linki bulunmuyorsa veya indirme işlemini gerçekleştiremiyorsanız, kitabın yayıncısından veya yazarından izin alarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*