Suç Dehaları / İntikam Pdf İndir

Suç Dehaları / İntikam
Suç Dehaları / İntikam, The New York Times Çok Satanlar ünvanlı Gordon Korman’ın Suç Dehaları serisinin üçüncü ve son cildidir.
Osiris Projesi klonları eski arkadaşlarından birinin ihanetine uğradıktan sonra bir kez daha kaçmaktadır. Eli’yle Tori ve Amber’la Malik iki gruba ayrılmış, gerçek dünyada hayatta kalma savaşı veriyorlardır.
Amber’la Malik, Osiris Projesi’nin varlığını kanıtlayabileceğine inandıkları tek kişinin –Malik’in DNA bağışçısı olarak da bilinen azılı gangster Gus Alabaster’ın– peşine düşer. Ancak –gerçek bir aile edinme ihtimaliyle boş umutlara kapılan– Malik suç dünyasının içine çekilirken eylemleri Amber’la hayatlarını büyük tehlikeye sokar.
Eli’yle Tori ise Osiris Projesi’nin en sıkı korunan sırrını –Eli’nin DNA’sının kime ait olduğunu– öğrenmeye çalışırken kendilerini daha da büyük komploların ortasında bulurlar.
Yanlarında beklenmedik, yeni bir müttefikle, bir kez daha ülkeyi baştan başa aşacakları bu maceralarında dörtlü, eğer Osiris Projesi’ni tamamıyla sonlandırmak istiyorlarsa, kendi en kötü yönlerinin üstesinden gelmek için el ele vermek zorundalar.
Suç Dehaları Serisine Övgüler:
“Müthiş sürükleyici. Beklenmedik sürprizlerle dolu bir kitap… Kemerlerinizi bağlayın.”
– James Patterson
“Suç Dehaları, okurları harika espriler, şaşırtıcı gizemler ve sempatik karakterlerle dolu bir yolculuğa çıkarıyor.”
– New York Times çok satan Fablehaven ve Five Kingdoms serilerinin yazarı Brandon Mull
“Gizemlerle dolu, sonu tatmin edici, insanı saran bir kitap.”
 – ALA BOOKLIST.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*