Sürgün Mahkumu Pdf İndir

Sürgün Mahkumu
Bu kitapta anlatılanlar; yaşanmış, gerçek olaylardan aktarılmıştır. Yetmişli yıllar öncesinde Kars ve lise yılları… Yüksekokul döneminde sol düşünceler ve hapishaneye giden yol… Hapishanede 9 yıl süren bir mücadele…

“Gada, hapishanedeki mücadelesinde iki kişiyi yanında buldu ve onları asla unutmadı. Onların isimlerinin kitabın en başına yazılmasını istedi: Ahmet Coşkun ve Özcan Öztürk. Her insan bir gün mahkûm olabilir. Mahkûm da bir insandır. Halkımızın güzel bir deyimi var. Varlığına çok güvenme, bir gün düşersin darlığa, diye. Ben de insanlara şunu söylüyorum: Özgürlüğünüze çok güvenmeyin.”

PDF Kitap Nedir?

PDF (Portable Document Format) kitap, bir elektronik belge türüdür. PDF dosyaları, bir yazılım programı kullanılarak oluşturulan ve görüntülenen belgelerdir. PDF dosyaları, yüksek kalitede görüntüleme özelliklerine sahiptir ve genellikle metin, resimler, formlar ve diğer içeriklerin bir arada bulunduğu belgeler olarak kullanılır. Özellikle, PDF dosyalarının yüksek kalitede görüntüleme özelliklerine sahip olması nedeniyle, kitap ve dergi gibi yayınların elektronik versiyonlarını oluşturmak için sıklıkla kullanılır.
Pdf Nasıl İndirilir?

PDF kitap indirme işlemini yapabilmek için öncelikle bir internet tarama programına (örneğin Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer gibi) ihtiyacınız olacak. Daha sonra, indirmek istediğiniz PDF kitabın bulunduğu bir internet sitesine giderek, kitabın indirme linkine tıklamanız gerekmektedir. Linki tıkladıktan sonra, tarama programınız indirme işlemini otomatik olarak başlatacak ve kitap bilgisayarınızda belirlenen bir klasöre indirilecektir. Eğer kitabın indirme linkine ulaşamıyorsanız, kitabın bulunduğu internet sitesinde arama özelliğini kullanarak kitabın adını aratabilir ve kitabın sayfasına ulaşarak oradan indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Eğer kitabın indirme linki bulunmuyorsa veya indirme işlemini gerçekleştiremiyorsanız, kitabın yayıncısından veya yazarından izin alarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Hazır CV yapmak ister misiniz? Cevabınız evet ise boş cv indir adresimizi ziyaret edebilirsiniz. https://boscvindir.com/

Yorum yapın